Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, fontos, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fontos, hogy egy lány szőrtelenítse a karját?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fontos csak szebb:D Példa: te melyik gyümölcshöz nyúlnál? Amelyik szép vagy amelyik hibás?
2011. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mennyire szőrös és sötét. Ha már 10 méterről látod, hogy szőrös a karja akkor jó ötlet lenne szőrteleníteni.
2011. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani.

Vsz. ha fekete és egy cm akkor igen.

Viszont a rengeteg tv reklám meg média szar már azt is bele beszéli a nőkbe, hogy ha csak egy kis szőr van azt is csigára le kell vágni.

Ha a társad szeret így akkor inkább ne kezd el, mert soha nem tudod majd abbahagyni. Ráadásul ha beáll a hormon rendszered vsz. magától kikopik.

2011. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. Én szoktam, mert elég erős és sötét rajta a szőr. Nekem így jobban tetszik. De vannak ismerőseim akik világosabb hajszínűek és szerencséjükre a szőrzetük is olyan. Na, ők nem szokták, látszik hogy van rajta valami de ennyi. Szerintem nem fontos, van aki nem is szereti ha szúr mikor nő vissza. Ha nagyon erős és sötét akkor gyantáztasd le, sokkal vékonyabban és világosabban nő majd vissza. Ha pár szál van rajta hagy a francba. Nekem már volt aki szolt (fiú) hogy minek szőrtelenítem, neki így nem tetszik :D
2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy fiúk válaszát várod ,de azért válaszolok én is:


A karodon lévő szőr befolyása attól függ ,hogy az adott férfiú mily mértékben szerelmes beléd,

ha csak tetszel neki ,akkor tuti számít,

de ha komolyabban érdekled ,akkor semmit nem jelent.

2011. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem annyira, akkor nem kell, de ha nagyon látszik, hogy ott van akkor nem árt lekapni a szőrt. Persze itt nem azt értem, hogy megcsillan a nap fényében.
2011. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Középsuli 10. osztályáig nem zavart... Utánna is csak akkor, hogyha szőrösebb volt mint én, vagy ki lehetett szúrni 5 méterről...
2011. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
hát ha jó csubinak lenni ! akár mehetsz a starwarsba is xd
2011. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Ó hát ha csak ennyi akkor ne moss fogat se:) ha szeret akkor elfogad úgy is:) Nincs semmi baj, ha szőrtelenítesz, sőt! Nekünk férfiaknak is kell valamit tenni a nők érdekébbe akkor nektek is lehet:) Engem úgysem zavar, ha szúr:P Ami szebb az szebb. Tessék szőrteleníteni!:)
2011. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fontos. Sőt, az a fontos, hogy ne szőrtelenítsék! Szerintem egy nőnek sosem tud akkora szőr nőni a karján, hogy gusztustalan legyen. Ha viszont csupaszra leszedi, na AZ IGAZÁN gusztustalan.

Kár, hogy a divatlapok hatására a lányok mindent, ami egy kicsit is szexi, izgató lehet rajtuk, jól elrontanak.

2011. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!