Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Már nem bírom

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt,de mostanában azt vettem észre rajta,hogy nem érdekli mi van velem,nem érdeklődik irántam,ha újítok valamit a külsőmön észre sem veszi,nem bókolgat,magától nem mondja,hogy szeret,csak ha rákérdezek néha,mert már nagyon bizonytalan vagyok.

Beszédtémánk is alig van. De komolyan..idegen emberekkel jobban eltudok beszélgetni,mint a saját barátommal.Annyira megváltozott,néha nem ismerek rá.:( Valaki segítsen...Mit tegyek?:(


2011. szept. 22. 19:10
 1/9 Dottorre ***** válasza:
Ez az a folyamat, amikor a kapcsolatban vagy tovább kell lépni és jöhet az összeköltözés, vagy pedig szakítani kell, mert kihűlt. A fiatalkori hosszabb kapcsolatoknak az az átka, hogy egy idő után eljön ez a kor... sajnos
2011. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk,én még egyetemre járok,sajnos nincs rá lehetőség,hogy összeköltözzünk,meg még mindketten a szüleinkkel élünk...
2011. szept. 22. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Vele leültél már megbeszélni? Lehet, hogy nyomja valami a lelkét, kicsit alábbhagyott a tűz, de még helyre lehet rakni bármit, én vagyok rá az élő példa. :D Csak kommunikáljatok! Sokat!

22L

2011. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanez van nálunk is. Én próbálok vele beszélni, de mintha meg se hallaná. Sőt, régen naponta 100x felhívott vagy írt sms-t, mostanában sose keres. Ha én nem hívnám vagy írnék rá, akkor nem is beszélnénk. Elegem van már ebből nagyon.


22/L

2011. szept. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: velünk is ugyanez van..Régen mindig hívott vagy sms-t küldött,mostmár csak msn-en beszélünk.. Ha nem vagyok msn-en,akkor nem keres! Nem tudom mit tegyek, de nagyon el vagyok keseredve:((
2011. szept. 23. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Engem se hív ha nem vagyok fent, egyszerűen le se sz.arja. A poén, ma tök véletlenül összefutottunk, és kb. elküldött a francba, hogy ő vár valakit és ne álljak ott mert őt ez zavarja. Azt hittem felrobbanok ott helyben, és hazáig sírtam a villamoson, mert ilyen aljadék módon nem tudom hogy képes viselkedni velem...

2011. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ohh,az nem jó:S És beszéltél már vele erről? nem kell eltűrnöd,hogy bunkó veled...
2011. szept. 23. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hahó, ott figyel a tippem középen, észrevette valaki? Érdekes, hogy egyesek figyelmét csak a siránkozás ragadja meg. :)
2011. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Naná hogy beszéltem már vele erről, de akár a falnak is mondhatnám...

Tudom hogy nagyon kivan a munkája miatt és nincs ideje jóformán semmire, de attól még emberszámba lehetne venni engem is. Érdekes, amikor megkérdezem hogy utál vagy semleges vagyok-e neki, akkor mindig az a válasz, hogy nem. Meg hogy csak azért ilyen mert nincs ideje.

Hát köszönöm basszus, bezzeg ma volt ideje találkozni a nem tudom kivel. Ráadásul szabadnapja volt, de az nem jutott eszébe, hogy esetleg mi is összefuthatnánk.

2011. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!