Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindig ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, Ausztriában élek, van egy BMW X6 Tycoon-om, saját házam, mindenem megvan. Általában minden lány csak arra hajt, hogy vegyem meg neki ezt meg azt, utána 2-3 napra rá megcsal/dob. Tényleg csak a pénzem miatt szeretnek?
2011. aug. 13. 15:13
1 2 3
 1/30 napietus ***** válasza:
ezek szerint igen. elkerülheted az ilyen helyzeteket, ha a saját köreidben próbálsz ismerkedni.
2011. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
Jaj de sajnállak.
2011. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Általában csak olyan lányokkal jövök össze, akiket az ismerősök által ismerek meg. De mégis egytől egyig ilyenek! Van pénz = van szeretet 1 hétig, utána meg vége... Nem értem az ilyen lányokat. Miért használják ki a gazdagokat?
2011. aug. 13. 15:16
 4/30 napietus ***** válasza:

azért, mert ők maguk sosem lesznek részei egy világnak, amibe így próbálnak, ha ideiglenesen is, de belekerülni.


szánalmas dolog ez nagyon. nem azt mondom, hogy kérd el a tavalyi adóbevallását, de azért nyilván látod...nem tudom így leírni, ezt érezni kell. nekem is idő volt, mire ki tudtam szűrni a csak pénzre hajtó pasikat.


még az is jó ötlet lenne, hogy az elején ne vegyél nekik semmit. egyáltalán, minek veszel nekik cuccokat? az egy dolog, hogy meghívod pl. ebédelni, de ajábdékokat venni minden alkalom nélkül minek? szeresd a pénzed annyira, hogy nem költöd ribikre.

2011. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy annyira naív vagyok! Mindig ha kérnek pl egy cipőt, örömmel megveszem nekik, mert tényleg úgy érzem hogy szeretnek, az ágyban is teljesen úgy érzem, a csókoknál is, mindig. De aztán mégis mindig lesz valami probléma... A legutóbbi barátnőmmel Ibizán töltöttünk el 2 hetet, ahogy hazaértünk megismerkedett mással és vége lett a kapcsolatunknak. Én minden lányt teljes szívből szerettem eddig, sosem csaltam meg egyiket sem.
2011. aug. 13. 15:21
 6/30 anonim ***** válasza:

Ha a csajok számára SEMMILYEN MÁS VONZERŐVEL NEM RENDELKEZEL, csak a pénzeddel, akkor sürgősen vizsgáld felül az életed, mert komoly baj van valahol.

Példa képpen: még Kedves Ferenc és Hajdú Péter is talál magának tartós kapcsolatot. :P Oszt picivel több a lé.

2011. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Itt is van bőven lé, a gazdag szülők, meg a jó munka stb... A lényeg hogy a lányok szerint helyes vagyok, én nem vagyok egoista, az ő szavuknak hiszek. Mindig úgy ismerkedek meg a lányokkal, hogy a kocsit direkt nem mutatom meg nekik, azt sem éreztetem velük hogy van pénzem. Teljesen hétköznapi srác szerepét adom elő nekik, és eleinte nem a pénzért szeretnek. Aztán pedig mintha megőrülnének..
2011. aug. 13. 15:24
 8/30 anonim ***** válasza:
Ember! Cipőket veszel az ilyeneknek??? Most komolyan, miért? Ráadásul ha ezt már többször játszották el veled, akkor miért nem tanulsz belőle.
2011. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Cipőket, ruhákat.. De nem 1 nap után azért... De többet senkinek nem fogok semmit venni :D
2011. aug. 13. 15:35
 10/30 anonim ***** válasza:

Ez durva azért.

Nem csodálkozom, hogy a férfiak miért állítják be a bőket pénzéheseknek.( Tudom, hogy nem minden férfi és nem minden nő ilyen!)

Keményedj meg, növessz páncélt a szívedre, tagadd le a kocsidat és a pénzedet.

2011. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!