Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottunk a barátommal, de még szeretjük egymást és gondolunk a másikra. Ő ezt tagadja mert így könnyebb neki. Minden héten ír nekem, de ilyen teljesen semleges dolgokat. A legjobban az zavar, hogy más lányokat nézeget. Kellene félnem?

Figyelt kérdés
Hogyan oldhatnánk meg? Semmi értelmes oka nem volt ennek a szakításnak.
2011. aug. 10. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta voltatok együtt?

Mi volt a szakítás oka?


Ha egy-két hónapig tartott: Nem volt nagy szerelem. Semmi értelme újra kezdeni.

További normális válaszhoz, szükség lesz még egy pár információra.

2011. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Princess:

Ilyen kevés információval nehéz véleményt alkotni erről a storyról. :) Szal várjuk a részleteket ^^

2011. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 évig voltunk együtt. A szakítás oka annyi volt, hogy nem éreztük magunkat már ugyanúgy ebben a kapcsolatban. Az oka, hogy a barátom teljesen ellökött magától. Gondjai voltak az életben és a családban is. Úgy érezte, hogy már semmi sem jó, így eldobta az egyetlen olyan dolgot, ami fontos volt neki, engem. Persze én is azt hittem, hogy így a jó, de eltelt egy hónap és rájöttem, hogy akármennyi hibája is van én szeretem. Igen, én sem vagyok tökéletes, mert hisztis vagyok. De miután szakítottunk azt mondta én vagyok a másik fele és az igazi és tudja, hogy nem talál még egy ilyet, mint én. Azóta minden héten ír, de semleges dolgokról beszélünk. És azt mondta, ebből még bármi lehet és ki tudja, hogy még mi lesz ebből. Szóval semmit nem értek. De közben meg más lányokat nézeget folyamatosan. Főleg egyet.
2011. aug. 10. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Princess:

Beszéld meg vele személyesen! :) Nem tűnik túl tragikusnak még a helyzet :)

2011. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!