Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy prostituált 19 éves lányba.... a foglalkozásától eltekintve, nagyon szép, helyes, intelligens lány... nem is a 8 ezres kategória...:) na de a viccet félretéve, nagyon erős szerelmet érzek iránta... ti mit tennétek?


24f


2011. szept. 22. 22:42
 1/9 napietus ***** válasza:
100%
én ha pasi lennék, sürgősen elfelejteném azt a lányt. nem árt, ha tudod, hogy a prostik némi plusz pénzért gumi nélkül is dugnak.
2011. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresnék egy normális lányt.


Most komolyan, szerinted a prosti majd otthagyja a "hivatását" egy kuncsaftért? Ilyen max. dilis amerikai filmekben van. De talán még azokban se.


Azt hiszed nem kap naponta 20 szerelmi vallomást? Esélyed max. akkor lenne, ha Ferrari áll a házatok előtt.

2011. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen szeretnéd?
2011. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
69%
ja, volt ilyen film, rém nyál volt. Julia Roberts volt benne a prostii.
2011. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
máshogyan ismertem, meg... nagyon szép, jó kisugárzású lány, de prostituált... talán ismeritek is, mivel a valóvilágban indult ... Balogh Renátának hívják és szegedi.
2011. szept. 22. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a valóvilág? Amúgy meg biztos van stricije is, aki biztos nem nézné jó szemmel. Másik h nem valószínű h majd pont miattad hagyja ott a munkáját.
2011. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismertem egy csajt,aki csak suli mellet csinálta,kellet az albérletre a lé,2-3 állandó pasival,az egyik én voltam.

Nagyon kedves és ügyes volt,vagy profin játszott,vagy tényleg élvezte ő is,de azért szerelemről nem szabad ábrándozni....

2011. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
na, ráadásul gagyi valóságsóba nevez...hát ez még súlyosabb, mint az, hogy prosti...fuss, öcsém, vissza se nézz...
2011. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

ha szereted, akkor nem kéne hogy érdekeljen a foglalkozása, ha tényleg szereted.

és hogy mit tegyél: ugyanazt mint bármelyik másik lánnyal: mondd meg neki.

2011. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!