Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

van a gimiben egy lány aki külsőre tetszik nekem de csak annyit tudok róla hogy évfolyamtársam és egy közös ismerősünk sincs vagy más hogy többet megtudjak róla

mit tegyek?


2011. okt. 14. 17:16
 1/9 vikotrot ***** válasza:

Google a barátod...


Amúgy meg sztem menj oda, és kérdezd meg hogy van, dícsérd meg a fülbevlóját, egyszóval flörtölj...

2011. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de még a nevét se tudom csak szoktam látni a suliban
2011. okt. 14. 18:14
 3/9 A kérdező kommentje:

google a barátod

kösz mit kezdjek vele ebben nem sokat tud segíteni még a facebook sem nemhogy a google

2011. okt. 14. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
legyen már tököd!! menj oda hozzá,mondd meg neki ,hogy már napok óta mindig látod és tetszik neked és h mi a neve.ha a lány visszahúzódó,akkor legalább a nevét szerezd meg ,hogy chatelni tudjatok,ha nem húzódik vissza,akkor mehet a duma és a kapcsolat.
2011. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ezt elmondani könnyű, de megtenni nehezebb sajnos attól tartok hogy ha rosszul sül el akkor utána nem lenne jó a suliban találkozni
2011. okt. 14. 20:45
 6/9 anonim válasza:
Mondjuk ha te nem mered..akkor én nemtudom..hogy milyen vagyok..mert van egy fiú (én lány vagyook:DD) aki bejön..majdnem ugyanaz volt ami neked..csak én tudom a nevét..és én ráírtam fészen..hogy mi a matekházi(mert csak matekon volt együtt óránk)...de ő nemírt vissza..aztán amikor fent volt..én ráírtam...és elkeztünk beszélgetni..így éreztem..bejövök neki..aztán már le se szar..mindegy..ez nem lényeg..de szerintem úgy kéne..hogy suli után megállítod valamilyen szöveg alapján(Pl.:Szia te merre mész haza?Mehetnénk együtt,ugye nembaj?!) ..stb..és akkor megkérdezed,hogy mi a neve....tsb..és elkezdtek ebszélgetni...most ennyi jutott eszembe...remélem segítettem...:D
2011. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmm. Az kicsit nehezebb ügy, hogy ha nincs közös ismerősötök, mert odaállítani elé hirtelen az nem annyira nyerő. Lehet meg is ijedne, hogy így hirtelen leszólítod.

Keress egy ismerőst, akár az ha az ő legjobb barátnőjét ismeri a haverod, akkor az már nyerő. Akkor már rendezhetsz mondjuk egy bulit, hogy ha megteheted, és elintézed, hogy ott legyen. Osztogathatsz meghívókat is...hogy ha nagyon nem akar elmenni, akkor a barátnőit kell megpróbálni. Ha a barátnőit rá tudtad venni, ő mért hagyná ki...? Egy közös hányásra mindenki vevő x'DD

Ha csak így suliba akarnád leszólítani, sajna biztos lerázna a barátnői segítségével... hacsak nem valami oltári menő csávesz vagy...

De eleve, hogy ha nem is ismered a lányt, csak a külseje tetszik. Az már rosszul indul. Mert ha később kiderül, hogy nem is érte meg érte küzdeni, mert egy igazi bunkó ribi az meg szomorú...xd

2011. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mosolyogj rá, szemezz, viselkedj úgy, hogy lássa, hogy érdekel téged. Ha többször visszamosolyog, ragadj meg minden alkalmat amikor hozzászólhatsz. Csak a lényeg, hogy legyél magabiztos, mert egy esetlen "rajongótól" a lányok inkább tartanak..
2011. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz szépen ezek már hasznos válaszok
2011. okt. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!