Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon hajt a szexualitás felé. Hogyan mondjam el neki, hogy nem akarom, hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon hajt a szexualitás felé. Ezt úgy értem, hogy olyanokat kér tőlem, hogy fényképezzem le magam hogy látszódjon ez is, meg az is, aztán nyúlkál rajtam mindenfelé, ruha alá, meg ahova csak tud, de én még nem vagyok kész erre.és nem merem neki elmondani, mert attól félek, hogy megbántom(nagyon érzékeny típus és hanyag ilyen dolgokban). Nagyon szeretem, csak attól félek, hogy így "kifogok szeretni" belőle.De amit csinál, már nembírom...vagyis bírnám én, csak félek, és szégyellem. Mit tehetnék?? Vagy egyáltalán hogy mondjam el neki??

segítsetek légyszi


2009. ápr. 25. 17:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja, 14/L vagyok
2009. ápr. 25. 17:40
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
semmi képpen ne add be a derekad, csak azért mert szereted és nem akarod megbántani, késöbb megbánod,hidd el. mondd el neki, hogy még nem vagy készen rá hogy komolyabb legyen a dolog, és hogy neked nem esik jól amit csinál. ha szeret akkor biztosan leáll, mert nem akar neked fájdalmat okozni. ha nem áll le, akkor mondd meg neki, hogy keressen mást, te nem akarod és kész. ha elhagy akkor meg nem szeret
2009. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
rendben, értem. köszi:)
2009. ápr. 25. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Kerek perec mondd meg neki! Na, akkor ha Te nem akarod őt megbántani, akkor az milyen dolog, hogy hagyod magad általa megbántani? Ne hagyd magad, ha Neked nem tetszik! Ne hagyd, hogy mindenhova nyúlkáljon, a dobhártya is könnyen sérül!
2009. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a frászt szégyellsz? Hány éves vagy?
2009. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Ja 14 vagy látom... Akkor még kis tapiból, lány pettingből nincs semmi gond. Csak engedd el magad.
2009. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az utolsó íróval. A Te tested, a Te lelked, és akárhány éves vagy, nem kell olyanba belemenned, amit nem szeretsz. SOHA ne félj ellenállni, ha valamit nem akarsz.

És z ilyen szuperrzékeny emberek, mint a barátod általában csak magukra érzékenyek, a másikra nincsenek tekintettel, tapasztalat.

De hátha az egész nem ilyen drámai - mondd el neki azt, amit itt leartál, majd meglátod, hogy reagál. Sok sikert!

2009. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kösziköszi mindenkinek, és igazatok is van, csak ne haragudjatok, de elfelejtettem leírni, hogy a fiúm egy évvel fiatalabb nálam....és a korának ellenére elég fura dolgokat csinál....
2009. ápr. 25. 20:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalabb nálad, mindenképp állítsd le. Nem lehet, hogy fel akar vágni a haverok előtt? Hányadikos a srác 6?
2009. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7.es
2009. ápr. 26. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!