Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek a lányok manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok manapság?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kondizni járok 2 éve, teljesen meg vagyok magammal elégedve, nem egóból mondom de valóban jól nézek ki és férfias is vagyok, viszonylag jó társaságai ember vagyok, bulizni is járok elég gyakran de mindig felelősen szórakozok(nem vagyok offon, és nem is dohányzok). A lányokkal mindig kedvesen és tisztelettudóan bánok/ismerkedek, ennek ellenére azt tapasztalom hogy a legvéznább ugri bugri műmájer haverjaimat folyton körbelengik a legjobb csajok. Tényleg ez az ideál a lányoknál, vagy csak engem neveltek rosszul? Egyszerűen hányok a sok csőgatyás vasalt hajú 50 kilós selyemfiúktól, és mégis ők tetszenek a csajoknak, a ti környezetetekben hogy van ez illetve mi erről a véleményetek?
2011. szept. 23. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háth nálunk nem így van (a mi sulinkban), de pesrze vannak kivételek!! (:
2011. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Walk With Me ***** válasza:
100%
Azért ez vicces. Mifelénk pont a kigyúrt "mindenkiahaverom" partiarcok a menők. Persze az ilyen 50 kilós fél-emo akármik is elég rendesen aratnak, de na, a leírásod alapján nem kéne, hogy gondban legyél. Fura egy világ. :D
2011. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél már asztalos b@zdmeg.
2011. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan az a véleményem, mint neked. Még soha nem volt barátnőm, már fel is adtam, nem kezdeményezek soha. Már én is azok közé tartozok, akik azt mondják, hogy jobb a motor a nőnél:) Annak tök mind1, hogy nézel ki, nem zavarja ha nem viszed el valahova, azt csinál amit te akarsz(jóesetben), nem kell neki megvenni a legdivatosabb ruhákat stb.:D 18F
2011. szept. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt másfél éve egy szép, csinos barátnőm, aki ott hagyott egy vasalt hajú fél emós harkálymutánsért.
2011. szept. 24. 00:04
 6/13 anonim válasza:
Hát igen manapság a csőgatya meg a vasalt haj a menő haladni kéne a korral:D
2011. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az arcodnak kell elsősorban szépnek lennie...utána a testbeszéd, és csak utána a test.
2011. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 greeen ***** válasza:
az arc az első ez tény,de az az első pillanatban nyerő de akkor nagyon,aztán a kisugárzás és a szöveg,de ha az embernek van 2 perce akkor az arcot azonnal felülmúlja és háttérbe szorítja egy kisugárzás és a szöveg kombó:) a test egy bizonyos szintig vicc.Soha ne azért gyúrj, hogy azzal csajozol majd be vagy esetleg azzal hódíts.Halott ötlet.A Testépítés motivációja még véletlen se emiatt legyen,max jobb alkat,jobb közérzet nagyobb önbizalom,és max annak a járuléka legyen a siker...
2011. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Be kellene látni, hogy a te stratégiád a te társaságodban nem mindenkinél nyerő. Van ilyen, valaki energiát fektet valamibe, aztán a befektetése nem térül meg. Te a gyúrásba fektettél energiát, de a barátaid közt o most nem a menő. Egyszerűen azért vagy féltékeny, mert másnak jut barátnő, neked meg nem. Te az a típus vagy, aki tükörbe néz és csak azt látja, hogy kigyúrt, akkor biztos rendben van. A lányok meg mást is látnak rajtad. a görcsöt, a parát.

Ha te lennél a kivasalt hajú vékony emos gyerek, akkor te ugyanígy panaszkodnál, mert a kigyúrtak kapják a jó nőket. Neked semmi nem jó.

Te kivetíted a frusztrációdat egy csoportra, akiket a kudarcaidért okolsz. Persze szerinted nem te vagy a hibás, hanem csakis a csőgatyás selyemfiúk. Meg persze a lányok, akik merészelnek olyat választani, aki tetszik nekik. Valami csak nem oké veled. Keresd a bűnbakokat, ahelyett, hogy magadba néznél.

Hidd el egy emo-s gyerek egy percig nem törődik azzal, hogy te ott feszengsz, próbálkozol, meg kigyúrt vagy. Ő csak lazán becsajozik, gátlások nélkül. És nem gyűlöl téged.


22/L

2011. szept. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"A lányokkal mindig kedvesen és tisztelettudóan bánok/ismerkedek"


Itt van a probléma forrása.

2011. szept. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!