Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy manapság a lányok a Discopatkányokra buknak?

Figyelt kérdés
Én 14éves vagyok.Az osztályom tele van jó csajjal de egyiknek se jövök be mert (Ac/Dc,Iron Maidenes)polókba járkálok,viszont azokra a vézna kis discos patkányokra midnenki bukik.Amikor én sokkal izmosabb(nem a legizmosabb)KEményebb vagyok mint a többiek.
2011. szept. 23. 21:35
1 2 3 4
 1/39 Panda Péter ***** válasza:
mert most az a mainstream. és nincs ízlésük. (vagy pont van, kitudja)
2011. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Mert a diszkópatkányok jó fejek:


http://www.youtube.com/watch?v=uLAmk4weNX0


"Te fogtad meg a seggem?"

2011. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Basszus, ebben a percben jutott eszembe,hogy hol a francban van már Helmet, hetek óta nem láttam :D

Hali :)

2011. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Hali!


Mostanában a politikai rovatban lebzselek.... :)

2011. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Vedd le a gáz együtteses pólódat (komolyan ki hord még ilyen cuccokat? lehet ezeket még kapni egyáltalán?), akkor meglátják, milyen izmos vagy. Amúgy 14 évesen kötve hiszem, hogy egy kigyúrt srác lennél. Még a farkincád se hiszem, hogy szőrös.

A nőknek nem csak az izom és a keménység jön be, szeretik a pénzt, stílust, szöveget, pénzt, jóképű pasikat, autókat, humort, pénzt, csillogást, magas férfiakat, szép szemeket és a pénzt is :)

Ja és öregedj 3-4 évet akkor majd reális lesz a csajozási vágy, 14 évesen még elég, ha vágyakozol a lányokra, nem kell beteljesülnie. Ha 18 évesen jössz össze egy lánnyal, akkor sem késel le semmiről.

2011. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Én már leszoktam róla, csak felcseszi az agyamat az a rengeteg buta. Elképesztő, durvább mint ez a kategória. Eddig 3 értelmes választ sikerült olvasnom ott :D
2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de ez az egész acdc, iron maiden dolog, úgy 20 éve lejárt. Változnak az idők. Ma már a zenét producerek csinálják a számítógépeiken, és ez így van jól. a rock/metál megmaradt rétegzenének, ami szintén így van jól. van, akinek erre van igény az megtalálja, de szerencsére már nem meghatározó. a diszkótól viszont én is hányok. akkor már inkább valami jó kis progressive, az az elszállós lazulós fajta, vagy valami dubstep ha valami keményebb kell..
2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Persze persze... DE TE FOGTAD MEG A SEGGEM?
2011. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

a Diszkópatkányok az egyik legnagyobb film, azt szögezzük le :D


egyébként meg ne olyanokkal kezdj, akiknek ez jön be... iszonyat amit látok, én még abban a hitben nőttem fel, hogy egy FÉRFI sört vagy súlyzót emelget és nem hajvasalót :D szóval vannak olyanok, akik kifejezetten nem bírják a tüc-tüczenés réteget és a "magadfajtát" részesítik előnyben :) szóval ne aggódj ;)

(17/L)

2011. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

"Mert a diszkópatkányok jó fejek:


http://www.youtube.com/watch?v=uLAmk4weNX0


"Te fogtad meg a seggem?"


Hát ez aztán nagyon jó fogdossák egymás seggét-.-

2011. szept. 23. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!