Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tisztességesnek tartod azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztességesnek tartod azt, hogy a társkereső oldalakon kapcsolatban/házasságban élők is regisztrálnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztességes, főleg nem a párjukkal szemben,no meg azokkal szemben sem akik komolyan társet keresnek nem csak etye-petyét....!
2009. ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem tisztességes!

Apám is így lépett le, összeszedett neten valami agylövéses hülye p*csát. Amikor meg rájött, hogy tényleg nagyon nagy gáz van a nővel, visszaköltözött. Utána hónapokig zaklatta a nő a családom!

2009. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember (nő/férfi) menjen orvoshoz!!!

Ha a kapcs./házasság nem kielégítő, ne alázzuk már agyon a társunkat KÖNYÖRGÖM!, le kell zárni valamit ha nem működik és mehet, amerre lát. Majd rájön, hogy a szomszéd fűje nem mindig zöldebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha meg szexuálisan kielégítetlen, akkor is vannak jó gyógymódok!

Undorító!

2009. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem tisztességes, sőt undorító.


Egyszer megtaláltam, hogy a párom egy ilyenre regisztrált. Szerencsére tisztáztuk, és kiderült, hogy nem társ/szexpartner keresés céljából regisztrált (:

2009. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak halkan kérdem: akkor miért nem szólt Neked??
2009. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Remélem ez nekem, szól, de mindegy, mert válaszolok rá (:

Azért nem szólt, mert valóban jelentéktelen dolog. Azért kellett regisztrálnia, mert vannak az ilyen online pénzszerzős (PTC) oldalak, és az egyik ilyennél az volt a feltétel, hogy be kellett regisztrálni bizonyos oldalakra, majd bemásolni onnan pár mondatot.

És tényleg nem lépett be soha többet oda. Így kétlem, hogy hazudna.

2009. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:) nem bántani akartalak, nyilván a párodat Te ismered. Így meg már érthető is
2009. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vettem bántásnak, ne haragudj, ha úgy tűnt olyan hangnemben írom (:


Neked nem volt ilyen ügyed? És neked kérdező?

2009. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen "ügyem". Mi tudjuk egymás jelszavát mindenhova (az ő ötlete volt, én nem kértem volna ilyet soha), és kapott egy spam-et egy ilyen oldalról. Nem törtem fel, hanem regisztáltam oda, és rákerestem a profiljára, akkor láttam, hogy jóval azelőtt volt fent utoljára, mint ahogy mi megismerkedtünk. Tehát szent a béke:)Előtte mondjuk volt egy pasim, akit, amikor online volt bekóstoltam, és sajnos (?) elbukott.De azt simán elképzelhetőnek tartom, amit a Te párod mondott erről a pénzkeresős-regisztrációrol...
2009. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!