Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rontok el valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontok el valamit? Vagy csak túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú aki tetszik(évfolyamtársam).Amikor odamegy az osztálytársaimhoz és én is ott vagyok a közelben,zavarba jövök.Többen mondták már hogy bejövök neki, aranyosnak tart és szép a szemem is...Egyszer odajött hozzám egyik barátjával és köszönt is, de olyan volt mintha alig mert volna megszólalni, a heló-t is úgy mondta mintha véletlenül kijött volna a száján.Utána elnéztünk és végül nem lett belőle beszélgetés.Azóta olyan mintha minden megváltozott volna, odamegy a haverjaihoz elmegy előttem én ránézek, de nem néz vissza rám.Várom hogy mikor néz már a szemebe, de nem néz...Elrontottam valamit?Vagy azt hiszi hogy nekem nem jön be?Üzenjek neki osztálytársammal?Mit csináljak?kikészít..

köszi a válaszokat!


2011. okt. 10. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk vissza köszönni nem hátrány, ha tetszik, ha nem, de ha igen akkor főleg..
2011. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
osztálytársaiddal üzenni? XD kifog a pasi akkor neetni szerintem :D Nagyon gyerekes, inkább menj oda és beszéljétek meg a dolgot 4szem közt.
2011. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? 11??? :D

Aranyosak vagytok! :) Szerintem ne üzenj neki, inkább beszélj vele... mondjuk a múltkor ő ment oda hozzád, most menj oda te, és beszélgess vele! Drukkolok! :D

2011. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy visszaköszöntem neki!!! Nem vagyok hülye...
2011. okt. 10. 15:19
 5/9 A kérdező kommentje:

pfff...Hát tényleg kezd elfajulni ezen az oldalon a helyzet

na mindegy 1-el kevesebb látogató :)na-pá

2011. okt. 10. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
birom az ilyet, amikor nagyokos válaszolók beszólogatnak.. h " hany eves vagy, 11?? ".. nyilvan nem voltak még ilyen helyzetben.. sztem ha vki tetszik, akkor haverkodj vele, aztan hivd el kv-ra..
2011. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért szerinted,aki az osztálytársával akar üzenni,a srácnak, hogy bejön neki, akkor az hány éves lehet... amúgy meg nem bántásból mondtam... aranyosak, ennyi!
2011. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmiképp ne üzengess neki! köszönj neki mosolyogva legközelebb te, ha kedvesen visszaköszön akkor jöhet a következő lépés
2011. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha bátortalan, akkor ez van.. neten mindenki nagyon bátor.. :S
2011. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!