Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik a bnőm egyfolytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi2302 kérdése:

Miért hazudik a bnőm egyfolytában?

Figyelt kérdés

Egész nap azt hajtja hogy szeret meg nem csapna be STB !! meg hoyg egymásnak mondjunk el minden t és ne titkolózzunk :S de mégis ő az aki hazudik a szemembe és kiderülnek róla bizonyos dolgok :(

Ilyenkor mi van miért ilyen ?? azt ne mondjátok hogY nem szeret ebbe biztos vagyok hoyg SZERETJÜK EGYMÁST


2011. szept. 24. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
na de mik derülnek ki?
2011. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál h igaz lehet amit mond? és abból h hallasz bizonyos dolgokat róla nem biztos hogy igazak ! talán csak nem bírják és be akarják mocskolni! elöbb bizonyosodj meg róla hogy miket művel a hátad mögött!
2011. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A múltjából sok dolog :( meg most is tudom hogy ő írt ide egy kérdést és énrám írta de ő mégis letagadja:S

Már 6 hónapja leszünk együtt és nagyon jól kijövök a szüleivel is minden de ő nem tom hoyg gondolja ezt az egészet azt szeretné hogy mikor kijárjuk a sulit eljegyezzem és vegyem el feleségül :) de akkor miért csinál ilyet :S (én am 18 vok ő meg 17)

2011. szept. 24. 23:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha hazudik neked, már nem egymást szeretitek. Persze nem biztos, nem tudom milyen jellegű hazugságokról vam szó, mindenesetre nem jó jel, szerintem meg kéne vele beszélned. Btw ettől valóban nem leszelpapucs, de az se kizárt, hogy átver, a legjobb (lány) barátomat 11 éve ismerem, 3 éve vagyunk tényleg jóban, és két hónapja tudom, hogy mennyire is nem mutatja az érzéseit! És én naiv azt hittem, milyen boldog és kiegyensúlyozott... De nem ez a lényeg, hanem ha bele vagy esve, a bnőd könnyen az orrodnál fogva vezethet!(Nem mondtam, hogy ezt is teszi!)

17/F

2011. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen !!!

Tudom hogy nem vezet az orromnál fogva mert am nagyon szigorúan foglyák őt a szülei is :S és nem tesz olyan dolgokat !!

De akkro is feltud úgy idegesíteni azzal hoyg hazudik a szemembe akár milyen kis dologról is legyen szó

2011. szept. 24. 23:04
 6/16 anonim ***** válasza:
23:01-es vagyok. Látom azóta írtál, így valószínűbb, hogy egyszerűen szégyelli és nem meri előtted bevallani. Legalábbis ha ezeken kívül semmi más olyasmit nem tesz amit, "nem illendő", akkor elég valószínű, hogy így van. Persze fenntartom, amit eddig írtam, de jóval kevésbé súlyozottan...
2011. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Újra 23:01... megint irtal, most igy irok mert telorol gyorsabb. ha ennyire zavar, beszeld meg vele, hogy jobban zavar, hogy hazudik, mint az,hogy mit tett(vagy nem tett) x eve. ha tenyleg szeret(es az alpjan amit irtal azt hiszem igy van),meg fogja erteni!;)
2011. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én a leges legelején mikor összejöttük mondtam neki 2 dolgot hogy ha velem akar lenni és szeret ezeket tartsa be:

1: az hoyg soha ne csaljon meg és ha már úgy van vele hoyg nem szeret akkro mondja meg és hagyuk az egészet és ne a hátam mögött legyen másokkal

2: az volt hogy mindig mondja meg az igazat akár miről is van szó és megbeszéljük , tuti nem fogom ott hagyni ilyenek miat !!

a bizalmamat már elvesztette és innentől kezdve én se mondok el neki mindent :(

2011. szept. 24. 23:12
 9/16 anonim válasza:

pancser vagy ember ennyi az egész mert ha tényleg annyira nagy lenne a szerelem akkor BIZTOS hogy nem hazudna neked nézd csak meg magad úgy jött le hogy te szereted az a lányt nem???? és nem is hazudol neki! jól mondom???? jah és már az elején elbasztad 2 ilyen dolgot mondani már az elején.Több szempontból is rosszul tetted

1, nagyon nyálas duma volt amit már az Elején mondtál a csajnak tudattad vele hogy fontos a számodra méghozzá nagyon (ez jött le) de ezt jobb nem kimutatni főleg nem az ELEJÉN egy kapcsolatnak mert látta rajtad hogy nagyon kell neked és ez neki már nem olyan izgalmas mivel neki ebből a dumából csak annyi jött le hogy már az övé vagy nem is kell érted küzdenie jah és tényleg papucs vagy mert nem te írányítod a kapcsolatodat hanem a lány pedig egy lánynak az kell hogy sokszor leszard magasról (ettőll lesznek igazán szerelmesek nem pedig attól a 2 nap után közlöd vele hogy jaj ÉLETEM LEGNAGYOBB SZERELME tom nem ezt mondtad neki de majdnem ugyan az egy nőnek tudja pontosan hogy játszhat veled és játszik is mert akit szeretünk és téleg szeretünk annak sose hazudnánk föleg nem sokszor vagy mindig szerintem TE se hazudol neki ugye???? attól még viszont lehet hogy szeret téged ezt nem mondtam de biztos nem te leszel neki a nagy Ő .. de van egykét tanácsom is legyél vele minél bunkóbb és ugymond köcsög is de csak egy kicsit szólogass be neki szóld le a haját ilyesmi és neves rajta ha eddig szerett téged akkor biztos hogy totál beléd fog bolondulni (te is ezt akarod nem?) ha meg nem szerettet eddig akkor hamar ott fog hagyni és ha ez így van akkor jobb is hogy nem csal téged kitudja kivel hidd el már ezt megtapasztaltam a 24 évem alatt sok lánnyal volt már dolgom és engem is szivattak már csajok de ebbe az a legnagyobb hogy az ember megvan győződve róla hogy ááá nem ver át ,szeret, elyesmi és ilyenkor koppansz a legnagyobbat halottad már azt a mondást hogy a szerelem MEGVAKÍT ???

2011. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

jah és amit írtam olvasd el egy jó párszór mert elsőre nem fog ol belőle sokan érteni elolvasod azt hiszed hogy érted de

nem még csak fel se fogod amiket mondok neked ha elolvasod majd többször rájössz mire gondoltam

2011. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!