Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik a bnőm egyfolytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi2302 kérdése:

Miért hazudik a bnőm egyfolytában?

Figyelt kérdés

Egész nap azt hajtja hogy szeret meg nem csapna be STB !! meg hoyg egymásnak mondjunk el minden t és ne titkolózzunk :S de mégis ő az aki hazudik a szemembe és kiderülnek róla bizonyos dolgok :(

Ilyenkor mi van miért ilyen ?? azt ne mondjátok hogY nem szeret ebbe biztos vagyok hoyg SZERETJÜK EGYMÁST


2011. szept. 24. 22:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a tanácsot :D ne félt se engem nem hagyom én hogy ő irányítson meg hhogy ő parancsoljon !! volt már rá alkalom hoyg szakítani akartam vele és sírt az anyukája előtt hogy nem akar engem elveszíteni merg stb A beszólogatásokkal meg nincs baj XD az megy rendesen tudja milyen vagyok ha szakítanánk találnék már aznap másikat mert am nagyonn féltékeny mert sok csaj barátom van és odajönnek megpuszilnak és akkor már minden baja van úgyhogy innen tudom hoyg szeret mert ha nem szeretne nem húzná fel magát ezen és leszarná nagyívbe :S

Azért köszi a tanácsokat !!

2011. szept. 25. 00:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi a fa.szt foglalkozol ilyenekkel!Még fiatalok vagytok!Igazat adok az előttem szólónak,elba.sztad az elején a nyálas dumáddal!
2011. szept. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem nyálaskodtam am :S csak mondtam hogy mihez tartsa magá !!

Jah fiatalok :) ez van azé kösz szépen

2011. szept. 25. 21:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó vagyok. Bocs ha kicsit durván írtam,de ez a véleményem. Amit az elején mondtál azt 2 féle képpen értelmezheti a lány: vagy nagyon-nagyon oda vagy érte (betegesen),vagy zsarnokoskodsz.

Egy kapcsolat ALAPJA a bizalom ,már az ELEJÉN is! Főleg az elején!

Ezt tapasztalatból írom.Amúgy nekem is volt egy ilyen barátom,aki ezt mondta a legelején, és végül 4 év után ő csalt meg.Erről ennyit.Ez nem azt jelenti hogy Te is ilyen vagy,de soha nem lehet tudni...


30 N

2011. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi :D am megnyugtatlak nem ilyen vagyok mint a te barátod ! én szerizem a lányt nem csalnám meg !! ha megcsalnám már akkro az azt jelentené hoyg nem szeretem és akkro mi értelme vele lennem nem :S?
2011. szept. 27. 19:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát de,pontosan.De ezt teljesen felesleges megkérdezned,vagy kijelentened,mert ez nem ezen múlik.És mik derülnek ki róla?
2011. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!