Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem nála? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? Hogyan?

Figyelt kérdés

pár napja dobott ki a barátnőm, 2 hónapig voltunk együtt, azt mondta, hogy már nem úgy érez irántam, "megunt"

(Bár én ezt igy nem tudom elhinni..) Azóta is találkozgatunk mint barátok, de olyan más lett, akkor változott meg minden mikor az iskola elkezdődött, és visszakerült a *****osztálytársai közé... beszélgettem vele, elmondtam, hogy megakarom magam ölni, egész este sirt utána.. nem tudom mit tegyek már :/


2011. szept. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
annál szánalmasabb szöveg nincs egy pasitol de egy csajtol se hogy meg akarommagam ölni. ha igazán meg akarnád ölni magad akkor nem szolnál snekinek. ez csa figyelemfelkeltés. és csak tönkreteszed vele szegény csajt mert lehet hogy már nem szerelmes beléd de akkoris élete része voltál és nem akarja hogy meghalj...iylenkor bemeséli magának hogy mégis szeret és visszamegy hozzád hogy megmentsen de aztán ugyis ujra szétmentek... ne mááár....szánalmas vagy bocs... valszeg ha szakitott megvolt az oka. nem szeret stb... akkor ne mássz rá hagyd élni... ha nem müködik a dolog barátságként mert te szenvedsz akkor hanyagold a csajt örökre....
2011. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elirtam, megakartam magam ölni, de megakadályozták, lemondtam már róla, de a lányról még nem, szeretem, és tudom hogy még Ő is engem :/
2011. szept. 25. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem erőszakolhatod magad rá másokra. Fogadd el, hogy nem akar veled lenni (attól még lehet hogy szeret, ez igaz). Ha szeretnéd, azt is mondhatnánk, tisztelnéd annyira, hogy elengeded. Mindenki túl tudja élni, te is túl fogod.
2011. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ha megprobáltad megölni magad,föleg egy lány miatt,elég gyenge jellem lehetsz..föleg 2 honap után....nem tom hány éves vagy de sztem tini. szerinted nincs nagyobb padló az életben???csak nézd meg más országokban mi van.éhezés,háboru stb.. és élnek. nekik több okuk lenne öngyilkosnak lenni.majd ugyis rájössz ha a valo életbe csöppensz hogy ez semmi ami miatt most szenvedsz.

ja és csak a rend kedvéért tiniként én is halálos fájdalmat éreztem minden 2 honapos kapcsolat után amiböl kidobtak.ez a tinik élete. tapasztalatok. ma már csak nevetek ezeken a fájdalmakon. amig nem mulik el nem tudsz nyilván. de ha elmulik nemérted mire volt ez a felhajtás. ez természetes.

2011. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!