Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a rossz vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz vagy mi lehet ez? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Ha csókolózom a barátommal folyton utasítgat, hogy ezt csináld ezt ne csináld.Említette az előző barátnőjét is, hogy ő nagyon jól csókolt.Ez akkor volt még mielőtt nem jöttünk össze.Amikor szopom akkor meg nagyon erőszakosan nyomja a fejem meg mozgatja a csípőjét már fuldoklom tőle meg fáj.Bizonyos pontig tűröm meg nem zavar, de amit ő csinál az már sok.És szopás közbe is adja az utasításokat meg, hogy ne fogazzak.Nem is fogazok csak amikor lenyomja a torkomon és szó szerint úgy "dugja" mintha nem a szám lenne akkor fogazom le mert akkor abba is akarom hagyni és lököm el.Nagyon lassan is megy el, ha szájjal csinálom neki és mindig veri magának, hogy hamarabb a végére érjünk.Kudarcként élek meg minden együttlétet csókot is beleértve és nullának érzem magam.Az előző barátaimnál nem volt soha ilyen gond sőt, ha én csináltam nekik, hamar el is mentek és élvezték és egyik sem utasított vagy mondta, hogy nem lenne jó valami.Már nem merek hozzáérni sem, megcsókolni sem, mert úgy érzem, hogy semmire nem vagyok jó.Nagyon rossz nekem úgy érzem, mintha nem lennék jó semmire, félek nagyon.:(

Normális válaszokat kérek, mert nagyon kétségbe vagyok esve.


2011. szept. 25. 19:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tetszik ez az erőszakos viselkedés. Igen nagyon szeretem és ő is szeret csak ilyenkor mindig elborul az agya. És már olyan görcs van bennem, félek mindentől.. ha most vége lenne nem mernék egy új kapcsolatba vágni, mert úgy érzem, hogy semmire nem vagyok jó.
2011. szept. 26. 16:50
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el minél előbb, és keress egy rendes férfit, aki tapasztalt, de nem agresszív. Kérdés, mennyi az a felső határ, amivel még kiegyeznél.
2011. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

szánalmas vagy valóban.

döntésképtelen vagy, csak vársz, vársz, vársz.........na mind1.

2011. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 napietus ***** válasza:
58%

ha nem hagyod ott, akkor pont ezt érdemled. már elérte, hogy semmi önbecsülésed ne legyen, mit gondolsz, hova vezet ez?


és nem, nem szeret. ezt beképzeled magadnak, mert magadat okolod. ha szeretne, nem bánna így veled.


hajítsd ki, de nagyon csúnyán (mondjuk még utoljára közöld vele, hogy egy nagy nulla az ágyban).

2011. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
ostoba csaj vagy és az ilyeneknek ilyen való, mint a te palid.
2011. szept. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
szia!ha szeretne nem így viselkedne főleg azokban a pillanatokban mikor szerelmeskedtek! ezek szerint ő azt élvezi ha megalázhat szexuálisan.minél hamarabb beszélj vele ezekről a dolgokról mond el neki mit gondolsz ezekről,hogy nem élvezed durva ez neked.arról meg egy sort sem írtál ő hogy viselkedik mikor kényeztet téged de van egy érzésem hogy ő ezt elsieti vagy ki is hadgya.szerintem egyáltalán nem értékel ez a fiú téged csak jó vagy neki hogy kielégüljön mert esetleg te tűröd ezt a féle megalázós szexet amit sok csaj nem szeret ,te meg eltűröd és azzal ámít szeret de igazából csakis kihasználja naivitásod.
2011. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!