Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve, igaz az...

El vagyok keseredve, igaz az hogy jóevő gyerek egyik napról a másikra rossz evő lesz?

Figyelt kérdés

Igaz az hogy a jóevő gyerekből egyszer csak rossz evő lesz???

15hós kisfiam olyan szinten imádott enni, 5x egy nap, mindent, olyan büszek voltam, mióta bejött egy kis láz, krupp és talán fogzás, lassan 1 hete, szinte semmit nem eszik meg:((((

Egyik ismerős anyuka azt mondja, neki is ilyen volt a gyerek, hogy kb 1 éves koráig mindenevő volt, most meg semmit nem eszik neki és már 2 éves


Próbálok türelmes lenni, tudom nem fog éhenhalni, de mégis olyan rossz látni, ahhoz képest eddig mennyi mindent megevett most meg... alapból semmi baja nincs már, csak ez, hogy 2 falaltotot nem hajlandó enni de semmiből...se joghurt, se puding, se tejszelet, a NORMÁLIS kajákról nem is beszélve...

Eddig is volt már fogzás de akkor is jó étvágya volt, csak max kevesebbet evett

Most a tej reggel este 2-2 dl és ennyi, ezen felül délelőtt semmit, délben sem, alvás után, ilyenkor pár falat főtt kaja és délután gyumi, ennyi:((

Elég elkeserítő


Visszaáll majd?vagy innentől ilyen rosszevő lesz???


2011. febr. 17. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:
gyumi=gyümi(gyümölcs)
2011. febr. 17. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalunk igy van.


2-3napig rendesen eszik,1-2nap koplalals,aztan lehet egy hetig rendesen eszik megint 1-2nap koplalas.


Most fogzik,most koplalas idoszaka van mar 3napja.

2011. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez történt, de én nem tudom konkrétan a fogzáshoz vagy valami betegséghez kötni :( Csak valószínűnek tartom, hogy a foga bántja, mert jönni nem látok egyet sem :(
2011. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:(((


remélem visszaáll majd egy idő után...

2011. febr. 17. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordul időnként, hogy minden jobban érdekli a kicsi gyerekeket, mint a kaja. Elmúlik, ne féljetek! A Béres csepp segíthet meghozni az étvágyat.
2011. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!