Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki több év külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki több év külön élés után ujra össze jött a párjával?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
bableves is csak akkor jó, ha már egyszer legalább felmelegítették
2011. szept. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb 3-4 éve vagyunk külön másfél évig voltunk együtt...én 18 voltam még csak és megcsaltam..ő kiborult én elköltöztem...de a mai napig ugy érzem ő volt az igazi vele voltam a legboldogabb azóta senkivel sem voltam igazán az. lehet már nem is leszek akkor??nagyon hülye voltam mostanába kezdtem észhez térni...ő is nagyon kikészült...többször megkerestem már régebben h kezdjük ujra persze nem sok sikerrel mert sztm érezte h hülye vok még mindig....de talán már ő is és én is sokat változtunk.egyébként van barátom őt is szeretem már persze 7 hónapja vagyunk együtt.de másképp nem tudom kiverni a fejemböl a volt pasim.mit csináljak ?
2011. szept. 26. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 3 évig jártunk, elég sok nézeteltérésünk volt, sokat veszekedtünk, 1 évre szétmentünk. Addig én is jártam mással és ő is csajozott.

Viszont valamiért mégis hiányzott, ugye csak a szép emlékek maradnak meg, és az akkori rövid kapcsolatom is elég fura ember volt.

Most lassan egy éve, hogy újra összejöttünk, az első hónapok jók voltak, azonban megint ugyanazok a problémák vannak és egyre jobban kiborít. A szakításon gondolkozom, valószínűleg megint hiányozna utána, de akkor sem jó együtt. Ő viszont szeret és tudom, h nagyon sz@r lenne neki, csak a hülyeségeivel az én életem is tönkreteszi..

Szóval ez a csak a töltött káposzta jó felmelegítve dolog, habár egy éve még hülyeségnek tartottam, részemről mégis igaz lehet.


Mivel ti már régen jártatok és azóta nyilván megkomolyodtatok, változtatok, lehet nektek bejönne. Csak ahhoz neki is akarnia kell.

2011. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-szor békültünk, de végül megint szakítottunk. Megfogadtam, soha többé nem kezdek vele. Sokkal jobban jártam nélküle!!! Ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni!
2011. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi...ennyi ??
2011. szept. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!