Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem furcsa ez? Szombat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa ez? Szombat délutántól hétfőig sosem keres.

Figyelt kérdés
A barátommal egy suliba járunk, szal minden nap talizunk! Péntekenként ittalszik nálunk, szombaton megy haza! De szombat délutántól hétfőig sosem keres, nem hív fel:( Ezt én furcsának tartom, mert amúgy meg mondja h nagyon szeret és imád velem lenne! Együtt veszítettük el a szüzességünket, azóta (kb 1 hónapja) minden együttalvásnál van szeretkezés:) másik dolog, meg az h ő eléggé be szokott vadulni szexnél...ez még mondható szeretkezésnek? Vagy csak az számít h neki legyen jó?.O Ezenkívül nagyon figyelmes , kedves velem!Csak mindig akarja a szexet! Persze én is szeretném, csak egy kapcsolat nem csak erről szól!!ár alig megyünk el otthonról...ez uncsi!! 18/L és ő is 18 éves
2009. ápr. 26. 16:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy kb 3 hónapja vagyunk együtt, és 1 hónapja van szex:)
2009. ápr. 26. 16:15
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ülj le vele beszélni és mond el mi bánt. 1 hónap után az ember nem szerez nagy tapasztalatokat az ágyban így 100% hogy nem tudja mi is jó neked valójában.
2009. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
szerintem azert nem keres vasarnap mert neki is szuksege van egy kis idore amikor egyedul lehet vagy a barataival.
2009. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azért nem keres, mert szombaton bulizni megy, csak épp ezt elfelejti közölni:)
2009. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Thurston ***** válasza:
70%
Miért kéne közölnie? Ha barátnője van, akkor már nem is lehet magánélete?
2009. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és mit gondoltok arról amit írtam a szexről?.O
2009. ápr. 26. 16:25
 7/12 Thurston ***** válasza:
100%

Nyilván még nem túl gykaorlott, így nem tudja pontosan mikor mit kell tennie. Erről beszélned kell vele. Mondd meg neki, hogy neked hogyan lenne jó.

Az meg hogy folyton szexelni akar, teljesen természetes.

2009. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oké:) de annyira erőszakos, ha nem akarom h mondjuk tapizzon vagy nylkáljon ide oda akkor is csinálja!! és ha mondom h ne akkor azt kérdezi h nem szeretsz??:O meglepődtem ezen, és mondta h ilyenkor csak ezt viccből kérdezi
2009. ápr. 26. 16:34
 9/12 A kérdező kommentje:
ehhez mit szóltok????
2009. ápr. 26. 16:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ha egy hónapja szexeltetek először, nem csoda, hogy folyton csinálná. Újdonság neki, most kapott rá az ízére. Neked meg kicst lassabb ez a folyamat.
2009. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!