Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit erez az exem? 17L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit erez az exem? 17L

Figyelt kérdés

3 honapja szakitott velem a volt baratom.En ot nagyon szeretem,de o viszont azzal az indokkal szakitott velem 4,5 honap jaras utan,hogy mar nem szeret,es elni akar,nem egy komoly kapcsolatot.Neki mar kb. egy honapja van baratnoje..ezert ugy gondoltam itt az ideje tovabblepni,egeszen szombatig,ugyanis egy szorakozo helyen voltunk,ahol nem volt ott a baratnoje.En megbiztam a baratnomet akivel mentem,hogy nezze,hogy szokott e engem figyelni a fiu.

Talalkoztam az egyik baratommal akivel egy suliba jartunk,es elhivott tancolni..hat mondom miert ne..Nos amikor elmentem a sulis baratommal a volt baratom hata mogott,majdnem kicsavarodott a nyaka..Megbeszeltem egyik fiuval aki bejon,hogy talalkozunk ezen a szorakozo helyen..pont az erkelyen voltunk es lattam,hogy a volt baratom ott van majdnem az erkely alatt es beszelget a barataival..En elkezdtem kavarni azzal a fiuval akivel kimentem az erkelyre,de mindent ugy csinaltam,hogy a volt baratnom ne lassa meg,a baratnom akivel jottem a masik baratnojevel az erkely elotti ajtoban buliztak,egyszer csak latjak,hogy a volt baratom es a baratai jonnek fel az emeletre es az egyik baratja kikukucskal az erkelyre es azt mondja az exemnek,hogy ezt nezd,o is kinezett de en ezt persze nem lattam es kijottek az erkelyre es mellenk alltak konkretan nagyon kozel..en annyira meglepodtem,hogy kopni,nyelni nem tudtam es kimentem a baratnoimhez,egy perc sem telt el es a volt baratomek is kijottek es lementek..ez most mire volt jo neki...


2011. szept. 26. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy az ex mit érez, hanem, hogy Te mit érzel és gondolsz.
2011. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En mondom,h szeretem ot,es en annyit konyorogtem mar neki,hogy mar sajat magamnak unalmas voltam es ugy erzem,h o tobbet nem akar velem lenni,de ez egyaltalan nem biztos..Amig jartunk egyaltalan nem feltekenykedett,de most...?!

Lehet,hogy szembesult azzal,hogy en nem fogok ra orokke varni,es most,hogy mar nem birtokol feltekeny..szerited/tek?

2011. szept. 26. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
csak azért csinálja mert már nem vagy az övé..sztem ha újból elkezdenél rá hajtani akkor megint szarna rád..hagyd a csáveszt majd megnyugszik te pedig keress magadnak normális barátot:)
2011. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
itt annyi a barát barátnő,h alig értettem de értem..ő csak téged dobott,mert talált mást..ez az igazság
2011. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nézte,hogy mit teszed magad össze-vissza. Talán csalódott benned. Passz.
2011. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!