Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan mit érez ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mit érez ilyenkor egy pasi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
barátommal jártunk, de nagyon elhanyagolt, szakitottam... mert nagyon felcukkoltak... aztán megbántam de nem mondtam, nem hagyott békén, irt meg érdeklődött.. elmentem bulizni, miattam követtek egy kocsit hogy benne vagyoke, persze hogy nem voltam.. amúgy a legjobb barátja egy csomó ökörséget elhitet vele rólam, hogy evvel voltam avval voltam, semmi nem igaz de csomó mindent elhisz, s csomót veszekedünk... X( azt mondta nem fog hagyni, s nem hagyja hogy mással legyek, de a haverja ezt és azt mondta, és nem bizik bennem... akkor mondta hogy nem hagyja hogy rossz útra térjek meg ilyenek... most meg azt mondta hogy nem érdekli mit csinálok...én döntöm el, utána megint nem hagy... mit tegyek?? hogy értessem meg vele?? hogy bizonyitsam be neki?? csak az a baj hogy a legjobb haverja folyamatosan felülteti, és van csomó barátom fiúk is, s zavarja, pedig semmit nem csinálok, de az a balf*sz mindent kitalál... X( :((((((((((( mit tegyek???
2010. ápr. 9. 21:19
 1/2 anonim válasza:
8 mm-es Colt...az már rajtad múlik, hogy ki lesz az áldozat...
2010. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem üljetek le csak ketten és mondd el hogy ez és ez van és hogy csak a haverja kavar...aztán ha még mindig a haverjának hisz jobban akkor nem bízik benned és akkor...akkor vége van egy kapcsolatnak:( legalábbis én így vélem. aztán van aki szerint a szeretet mindent megold:/ szerintem beszélgessetek és szurkolok:)
2010. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!