Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom "elhajl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom "elhajlási engedélyt" adott?

Figyelt kérdés

Tudom volt ez a film, nem ez szülte az egészet, csak gondoltam így egyértelműbb mindenkinek.

1 évre ment ki az asszonykám dolgozni Svájcba és azt mondta, hogy ha szeretném, akkor most éljem ki magam és nem akkor amikor már komolyabbra fordul a dolog. (3. éve vagyunk együtt és terveztünk már elég sok mindent,pl most miattunk van kint Svácjban is.)

Nekem a lehetőségem meg is lenne rögtön 3 barátnője ajánlotta fel magát, és a viccet félre téve szó szerint így: Ha ki megy *****, akkor végre alád tehetem magam. a másik meg: Ugye tudod, hogy pár héten belül az enyém leszel.


1. kérdés :) Tudtam, hogy tetszem nekik, de azt nem gondoltam hogy ennyire. Vagy ez csak azért lenne, hogy behúzzanak a csőbe és a párom lássa, hogy tényleg megtenném e?

2.kérdés: Azért mondta ezt, hogy ő is "szabad " lehessen odakint?


2011. szept. 26. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínülek prostituàlt ként ment ki, mert ide szinte minden magyar azért jön.... (persze vannak kivételek) de ha valaki ilyet mond, az lehet azért, mert ha késöbb kiderül mit csinàlt, akkor foghatja ràd is, hogy neked is ott volt a lehetöség
2011. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát haver, lehet hogy sz.patnak, és a barátnőd beszélt velük, hogy felpróbáljon... Különben sem szabad az asszony közvetlen közelijét megHugni, mert az csak a bajt hozza. Intézd magad, ha meg hazajön, akkor megmondod, hogy végig hűséges voltál. Ha nem így lesz, szétmentek, akármilyen engedélyt is adott. Amiről nem tud, nem fáj. Ez kegyes hazugság, és hidd el, ezt várja tőled, nem azt, hogy kivel milyen volt...
2011. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyannal ne kefélj össze aki ismeri csajod.. ha rádjön a szapora inkább k*rvához menj
2011. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, h a barátnőinek direkt mondta, h ajánlkozzanak fel neked!!! Amúgy ha én valakit szeretek és három éve kitartok mellette, minimum az, h megvárom míg visszajön és nem kavarok senkivel.

A 2. kérdést pedig inkább tőle kellene megkérdezned szerintem.

2011. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez biztos csak egy próba. Miért pont a közeli barátnői próbálkoznának be nálad? Gondolkozz. A helyedben utána mennék Svájcba. Kétlem, hogy ott félrelépne, elég prűdek arra az emberek, de szép gesztus lenne, bizonyithatsz.
2011. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Harom együtt töltött ev utan ez kicsit furcsa lenne a szamomra. Ha szeretem öt, meg sem fordulna a fejemben, hogy megcsaljam tök mindegy, hogy mennyire vagyunk tavol, es ezt töle is elvarnam, hogy igy gondolja. Te ismered a baratnöd, te tdod, hogy mennyire lehet komoly ez az ajanlat. Ha ez nem jellemzö ra, akkor valoszinüleg csak tesztelni akar megcsalod e, es ö kerte a baratnöit, hogy mozduljanak rad.
2011. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fura ez 3 év után, de tény, hogy van olyan ismerősöm, akik már 5 éve olyan kapcsolatban vannak, ahol ez szintén beleférne. Alkati kérdés, nekem nagyon gyanús lenne ez a felajánlás.


Szerintem se kavarj a barátnőkkel.

2011. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kefélj mindenkivel aki engedi.
2011. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha meghuzod a barátnöjeit,akkor a kapcsolatank lőttek...gondolkozz ember!!!!
2011. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!