Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha ez egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha ez egyszerűen nem fog menni?

Figyelt kérdés

Próbálom elfelejteni a volt barátomat, aki már 8 hónapja szakított velem, de olyan, mintha csak néhány nap telt volna el azóta. (halál komolyan) Minden percben rágondolok, ez már beteges szerintem, meg egészségügyi problémáim is vannak azóta. Barátaim nincsenek, ő volt a mindenem , de ezt nem éreztettem vele eléggé, és bonyolult volt a helyzet, de a lényeg, hogy úgy érezi, már nem szerelmes, és szakított. Én bármit megtennék, hogy visszakapjam, ő már nem akarja, legalábbis úgy érzi, ezért megpróbálom elfelejteni, de nagyon nehezen megy, mert 1. még szerelmes vagyok 2. minden nap látom . :S

Mit tegyek? Ő vajon nem érez semmit, még csak vonzódást se, ha meglát? Nekem majd kiugrik a szívem a helyéről.

Sokak szerint még gyerekes a barátom.

16 évesek vagyunk.

Segítsetek ! :)


2011. szept. 26. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy gyerekes! egyszerűen fogadd el hogy vége! nem kell rá gondolni ne rinyálj és ne sajnáld magad! próbáld elkerülni, ne találkozzatok.
2011. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok gyerekes, mert közel lakunk egymáshoz, és kénytelen vagyok látni, valamint mert nem bírok túllépni? Ez a gyerekes? :/
2011. szept. 26. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Törődj bele,hogy nem kellesz neki...ennyi
2011. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

jaj ne adjunk már neki ilyen kemény válaszokat.

Biztos vagyok benne hogy valamennyien voltunk ilyen helyedben már.

Olvastam hogy még csak 16 vagy és meglepődtem hogy nincsenek barátaid ez azért kemény.


Nos akkor megpróbálok neked pár jó tanáccsal szolgálni.

Szerintem nem kellene így bezárkoznod... ne hidd azt hogy azért mert ő nincs most már senki sem.

Hidd el nekem még nagyon sokszor leszel szerelmes.

Ne add fel szerez barátokat és a legfontosabb JÁRJ EL a szorakozni.

2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz igen, de eltelt 8 hónap és bele kell törődnöd, hogy ennek már vége.

Ne tudod meg átéltem. Nem is hogy minden nap láttam, hanem egy osztályba kerültünk és mögöttem ült.. na ezt übereld! Eleinte titkon akartam még őt. Nem mutattam ki, hogy megbántott, nem akartam, hogy tudja még kedvelem.. később eljártam bulizni, ismerkedni, kezdtem túllépni rajta. Egyszer összejöttem egy sráccal majd rá pár hétre az ex-em elkezdett pletykákat, híreszteléseket terjeszteni rólam.. ! Ezek után megsemmisült a szememben, még most sem tartom őt sokra..

Nem nem járunk egy osztályba, több mint egy éve történt ez és semmit nem jelent..

Lépj túl rajta, ha vége akkor vége, elszalasztotta a lehetőségét h szeressék, hát keress olyat aki megérdemel téged! :)

2011. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem kb 2év kellet h nagyrészben elfelejtsem..ugyh még van egy kis időd..:D
2011. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Idővel túllépsz rajta. Ha teszel érte akkor hamarabb, és jobb is lesz neked. Én is kerültem hasonló helyzetbe, nagyon rossz volt, de igyekeztem változtatni és egyre inkább javulok.

Ne gondolj rá, tereld el a gondolataidat. Beszélgess másokkal, mosolyogj (attól jobb kedved lesz o.O legalábbis nekem bejött), és járj el otthonról.. :) Remélem hasznát veszed. :D

2011. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Mivel nem azt írtad,hogy 16/L vagy,és nem azt,hogy barátnőid nincsenek,valamint itt vagyunk a gyakorin,ezért gyanakodnom kell,hogy egy homár sztorival állunk szemben.

Ez esetben meg a lehető legjobb dolog,mind erkölcsileg,mind a személyiség fejlődésed szempontjából az ami történt.

Kaptál egy új esélyt,hogy egészséges emberhez méltóan összeszedj egy csajt és ne téged használjanak nőnek,aminél szégyenteljesebb dolog nincs egy férfinak.

2011. szept. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyerekes,csak szinte még gyerek...

Amíg ameddig minden nap látod addig rossz lesz a dolog...Pasizzál be, az majd segít,de ne akárkivel valaki olyannal aki tetszik is...

2011. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!