Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszeretnék szólitani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszeretnék szólitani egy lányt de nincs bátorságom oda menni hozzá, de ha még is akkor mit mondjak neki hogy nesértsem meg? Tudom hülye egy kérdés de egyszerüen nincs bátorságom hozzá.

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csá mizu vidéki vagy???na ez csak vicc volt:DISkolába jártok vagy munkahely???hány évesek vagytok ha ezeket leírnád könnyebb lenne
2009. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nos, ha odamész hozzá és elmondod neki az érzelmeidet nem értem, hogy ezzel akár miért sértenéd meg?! Nee butáskodj, menj oda hozzá, ne félj nem harapja le a fejed. Sok szerencsét.
2009. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem ne rohand le egyből az érzéseiddel de többet tudnánk mondani ha mondanál részleteket:)
2009. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!