Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam neki ezt vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam neki ezt vissza? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Jártam egy fióval nyáron 3 hónapig, majd dobtam, és teljesen kivolt.Decemberben ujra beszélőviszonyban voltunk,és találkoztunk egyik nap, ami nagyon rosszul sült el, mert előtte engem 2 nappal dobott az akkori pasim.Azóta, nagyon utáljuk egymást.Suliba be szólogat,és hülyeségeket mond rólam.Ma kaptam egy rejtett számú hívást, hogy egyik haverom akit már rég láttam és hallottam, és én elhittem hogy ő az,és elmentem a találkozó helyszínre.Elmentem, vártam, majd kaptam egy smst:Lefeküdnél velem?visszaírtam, hoy:Kivagy? felhív ujra "zoli ismerősöm".Itt vagyok elöttetek bocsi.oks, idejöttem hozzánk,áltam a házunk elött, majd megint felhív,és megkérdeztem hogy ki ő.Erre mondta, hogy a volt pasim haverja, és ismerjük egymást, miközben én nem is ismertem.hosszú beszélgetés után, ujra megkérdeztem, hogy ki ő, mire azt mondta, hogy a nyári kapcsolati volt fiúm haverja, akivel én egyszer találkoztam...-.- Hogy adhatnám neki ezt vissza?

És most légyszi ne a helyesírásomat ócseráljátok, és normális válaszokat várok!Köszönöm szépen!

L/14


2010. jan. 29. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobban úgy, ha nem törődsz vele. Félvárról veszed. Ha nem érdekel a volt fiú a három hónapos. Akkor vedd félvárról. Ne figyelj rá. Privát szám hív? Ne vedd fel. Ha valaki szeretne veled beszélni, a rendes számán hívjon, hogy felvedd! Ne törődj velük! Nem ér annyit! HIdd el, ez a legnagyobb vissza adás! Ha nemtörődöm vagy feléjük.

L/16

2010. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél érettebb annál, mint hogy bosszún gondolkozz.
2010. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne legyen időd már időd ienekre ;DDD

ugyanmár :DD

15 L

2010. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne alacsonyodj le az ő szintjükre. A rejtett számon is hív vedd fel nyugodtan. Legfeljebb nyíltan a telefonban megmondhatod, hogy nem érdekel a dolog. Ha találkozót kér és nem ismered fel a hangját olyan helyre beszéld meg a talit honnan hamarabb haza érsz illetve ha ezek után ő keresne hívd a házatok elé. Aztán te meg csak a lépcsőházban vagy az ablakból nézve figyeld meg ott van. Aztán ha ott van kimennék és elküldeném. Velem is megcsinálta az egyik pasi, de volt bennem annyi, hogy az otthonom előtt beszéltem meg vele a tali helyet és az erkélyről láttam megjött e. Aztán nem jött így nem kellett azon idegesítenem magam, mikor érek haza. 29/n.
2010. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom mondani mint az előttem szólók!

Ovis szinten vannak - csinálnak valami hülyeséget, hogy figyeljenek rájuk, és ha nem törődsz velük abbahagyják!:)

2010. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!:)

Van olyan aki nem igy gondolja egyáltalán?

2010. jan. 30. 00:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen van ilyen, úgy 14 évtől lefele. De ha ennyire bosszúállósdit akarsz játszani, akkor küldj rájuk verőlegényeket.
2010. jan. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!