Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha most amikor összejöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most amikor összejöttünk nem vagyok még szerelmes belé, később kialakulhat?

Figyelt kérdés

Tegnap jöttem össze egy fiúval, úgy, hogy előtte egy hónapja beszélgettünk már msnen és már tetszett és megbeszéltük, hogy összejövünk, de még nem érzem, hogy szerelmes lennék. Ez normális? Még azért működhet hosszútávon a kapcsolat, ha én is akarom meg ő is? Meg fogom szeretni?

L/16


2009. ápr. 26. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:
És tegnap smároltunk is meg egész este együtt voltunk azt kihagytam.
2009. ápr. 26. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy voltam ugyanennyi idősen. Kb 2 hónapnak el kellett telnie (mert nem ismertük egymást előtte), hogy a fizikai vonzlaomból szerelem aztán azután bizalom legyen. Szóval nekem úgy volt, hogy vonzalom--->kötődés--->szerelem---->legjobb barátom is lett mindezek mellett---->bizalom. Ez nem megy 2 nap alatt, hetek, az egész folyamathoz pedig hónapok kellettek. És jó volt így, élveztem a fokozatokat:)
2009. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam kicsit.:) és akkor is ugyanígy lesz ha először nem voltam benne biztos, hogy össze szeretnék vele jönni?
2009. ápr. 26. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen - velem is volt már ilyen, többször is.
2009. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én se voltam biztos benne. Nem tudom, hogy te miért nem, én azért, mert pont akkor határoztam el egy csalódás után, hogy nem akarok kapcsolatot, csak szórakozni meg önbizalmat szerezni és felfedezni a világot egyedül:D De vonzódtam hozzá nagyon meg olyan aranyos volt. És egyszercsak azt vettem észre, hogy mindig fülig érő szájjal megyek haza egy-egy randiról és boldog vagyok. Aztán szépen lassan a szerelem is megérkezett.

2009. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális....nem muszáj hogy rögtön szerelmes legyél , ha jól érzed magad a másikkal idővel kialakul ez..
2009. ápr. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sztem teljesen normalis.en is igy voltam es most jarunk egy honapja es csk most kezdem erezni h szerelmes vagyok.sztem az aki egy nap utan azt h mondja h szerelmes az hazudik.mindenkinek ido kell.
2009. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!