Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy a barátom bízzon bennem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem basz*k ki vele ... nem vagyok olyan fajta ... csak volt egy kis kavarodás ..(sztem egy féltékeny haverja aki bebeszélt neki vlmit ) és azóta szerintem attól h azt mondja h bízik bennem ...nem teljesen igy van ... mit csináljak ???? :(
2011. szept. 26. 18:35
 2/8 A kérdező kommentje:
am 15/L vagyok
2011. szept. 26. 18:36
 3/8 krvua ***** válasza:
szakíts vele akkor tudni fogja hogy nem csalod meg.
2011. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krvua ***** válasza:
többször.
2011. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj szobára de legyen gumi nállatok
2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Narwik ***** válasza:
Van alapja annak,amit a haverja bebeszélt neki?
2011. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi alapja nincsen ... csak alljas hazugság az egész ... de nem hiszi el :(
2011. szept. 26. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem bízik meg benned akkor csak magát okolhatja ha elveszít!


Amúgy meg ne foglalkozz ilyennel! Ne hagyd hogy ellenőrizgessen, és nem tartozol neki magyarázattal sem! Ha ilyent akar akkor mond neki hogy te ezt így nem csinálod!


Amúgy meg az egyik legaljasabb legszemetebb dolog így bárkire bármit mondani a másiknak, akár igaz akár nem!!!

Amúgy meg ha másnak hisz helyetted akkor szerintem bekaphatja!!!

2011. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!