Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek a helyembe újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek a helyembe újra ezzel a férfival, ha előttetek egy roma lányt dugdosott?

Figyelt kérdés
Jártam egy férfival 1,5 évig, még mindig szeretem. Neki azóta van egy párkapcsolata egy roma lánnyal, aki eléggé igénytelen. Ti megbékélnétek azzal a ténnyel, hogy egy igénytelen roma lányt dugott meg (bocsi nem tudok rá szebb szót). A kapcsolat elején nem tudta, hogy milyen lánnyal állt össze... Most kezdjük mindketten érezni egymás hiányát, de nem tudom mennyire tudom elfelejteni ezt neki. A lányról annyit, hogy eléggé szegények és nincs lehetősége normálisan tisztálkodni... Ti mit tennétek? Zavarna titeket? Azzal megbékélnék simán, ha egy normális lánnyal lett volna, de egy ilyennel? Most jött rá mit veszített, de nem tudom mit tegyek:(
2009. ápr. 26. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Összejön egy ilyennel akinek nincs "lehetősége normálisan tisztálkodni"? Fújj ez undorító már bocs.
2009. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy átlagos lánynak tűnik kinézetre, csak utóbb derült ki, hogy roma, illetve milyen körülmények között él.
2009. ápr. 26. 18:25
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
nehogy visszafogadd, lehet hogy már elkapott a lánytól valami nemi betegséget! én nem kockáztatnék...
2009. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy biztos első dolgom lenne elvinni orvoshoz, de ez neki tuti nem tetszene, de így nem tudom mennyire biztonságos vele lenni, illetve mennyire lenne hozzá undorom...
2009. ápr. 26. 18:27
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha undorodsz tole ne gyere ossze vele,ha szereted akkor elfelejted ezt neki.Raveszed h.menjen el orvoshoz ugy mintha az o erdekeben szeretned.Szerintem ez nem lehet eleg ok arra,h.ne gyere ossze vele,hiszen rengeteg no van aki nem tudja h. a baratja kivel volt elotte pedig lehet eppen egy ugyanilyen roma lany volt az eleteben.

szoval ha szereted s ugy erzed o is teged akkor probald meg elfelejteni a dolgot s fogad vissza.

2009. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Attól, hogy valaki szegény még nem biztos, hogy AIDS-es...vagy akármi más nemi betegsége van...

Lehet, hogy pont az a lány akivel most jár vitte el őt dokihoz, mert azt hitte valamit összeszedett tőled...

Nem értem miért kell lenézni a romákat...

Tudom vannak elég idióta fajták is, de magyarból is van 1-2 vadbarom...

És ugyanannyi szegény magyar van mint roma...



- Egy 14 éves MAGYAR (és nem roma) fiú -

2009. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Írtam, hogy szegény és nincs lehetősége megfelelően tisztálkodni... Ezalatt értem, hogy edénybe mos hajat... Meg a környezete is olyan... Amúgy a csaj nem 100as, szóval nem kell védeni. Kavarógép... Éppen ezért gondolkodom rajta, hogy mit tegyek.
2009. ápr. 26. 18:43
 8/16 anonim válasza:
83%
ha ilyen helyzetben lennék, biztos, hogy még egy orvosi vizsgálat után sem feküdnék le vele. ahogy leírod, nem egy szent cigány csaj volt az. semmi gusztusom nem lenne ugyanazt a testet simogatni, amit előtte egy hernyák simogatott.
2009. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

gondolom az utolsó hozzászóló csak arra célzott, hogy elég lett volna egy annyi, hogy igénytelen nő... a hovatartozása ebből a szempontból teljesen mindegy!


viszont ha szereti a férfit, vigye el orvoshoz, ha szereti magát biztos megteszi még akkor is ha húzza a száját! tényleg nem biztos, hogy attól, hogy igénytelen valami betegsége is van, bár gyulladás így alakulhat ki...

de ha az orvos megnyugtatja menjenek el együtt.

sok szerencsét a béküléshez:P

2009. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
18:37-es válaszolóra gondoltam....
2009. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!