Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek a helyembe újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek a helyembe újra ezzel a férfival, ha előttetek egy roma lányt dugdosott?

Figyelt kérdés
Jártam egy férfival 1,5 évig, még mindig szeretem. Neki azóta van egy párkapcsolata egy roma lánnyal, aki eléggé igénytelen. Ti megbékélnétek azzal a ténnyel, hogy egy igénytelen roma lányt dugott meg (bocsi nem tudok rá szebb szót). A kapcsolat elején nem tudta, hogy milyen lánnyal állt össze... Most kezdjük mindketten érezni egymás hiányát, de nem tudom mennyire tudom elfelejteni ezt neki. A lányról annyit, hogy eléggé szegények és nincs lehetősége normálisan tisztálkodni... Ti mit tennétek? Zavarna titeket? Azzal megbékélnék simán, ha egy normális lánnyal lett volna, de egy ilyennel? Most jött rá mit veszített, de nem tudom mit tegyek:(
2009. ápr. 26. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd újra az exedet, ez ne tartson vissza...:)

Bár nem vagyok roma, de attól, hogy valaki szegény, még nem koszos... Ez van, neki nem adatott meg a füdőszoba kényelme, attól lehet ugyanolyan tiszta, mint Te, vagy bárki más... Én voltam már együtt olyan lánnyal, akinek nem volt fürdőszobájuk, bár nem volt roma... És hidd el, nem kaptam el tőle semmit, pedig tablettát szedett, nem gumit használtunk... És attól egyáltalán nem biztos, hogy igénytelen, mert nincs lehetősége olyan életvitelre, mint neked, vagy nekem, vagy millió másiknak...

2009. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Off: 18:37: Nem kell lenézni a romákat, a cigányokat kell lenézni. De igen, legtöbbjük szegényebb közegben él (nem sokáig, adóemelések, amit ők ugye nem fizetnek). Majd ha 1szer 2szer átsétálsz egy belvárosi aluljárón, megváltozik majd a véleményed.


In: Ha szereted, visszavágysz hozzá, akkor elviszed orvoshoz és kész, elfelejted ezt.

Ha emiatt hagyod, nem szereted eléggé.

Sablönszöveg


-Egy másik 14 éves fiú-

2009. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát engem baromira zavarna, már csak azért is mert roma. És le lehet pontozni nyugodtan, akkor is kimondom, hogy nem sok igénye lehet a volt pasidnak ha megdugott egy mocskos pin@jú roma csajt. Ezek után tudod mikor állnék vele össze megint. Undorító, még a gyomrom is forog.
2009. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
NEM !!! fúj :D
2009. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
nem! fujj..
2009. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Igen, engem biztosan zavarna!Ha te tudod,hogy milyen lánnyal volt együtt, akkor ezt mások (családod, barátaid,haverjaid,szomszédod stb...)is tudni fogják.

Szerintem egy kicsit magadat is lejáratod, ha kibékülsz a volt pasiddal.

Ki tudja milyen betegséget kapott el a csajtól:-(

Eszembe sem jutna!!!

2009. ápr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!