Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlen lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen lány, akinek a fiúk 75%-a egyforma, ameddig nem ismeri meg a személyiségüket?

Figyelt kérdés

A srácok többsége között nem látok különbséget, magyarán egyik sem néz ki jobban, mint a másik, stb.-stb., ameddig meg nem ismerem őket belülről. Akármerre megyek idegenek közé, szerintem egyformák, mind semleges.


A negatív értelemben vett nagyon szélsőséges dolgok azért nekem is feltűnnek, ettől eltekintve semmi... Csak én vagyok ilyen?


19/L


2011. szept. 26. 19:12
1 2
 1/11 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem is majdnem mindenki ugyanúgy néz ki. Ugyan az a "menő" frizura, öltözködés stb, márha erre gondolsz.
2011. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre gondoltam.
2011. szept. 26. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. :)
2011. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, csak nekem a lányok...


17/F

2011. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele :). Aztán ha megismerem, vagy meglátom benne azt a bizonyos pluszt ami számomra vonzóvá teszi, vagy sem. A külső is fontos egy bizonyos szintig, de a belső messzemenőleg fontosabb. Többszöri tapasztalatból mondom ezt.

23/L

2011. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a pasik mind egyformák, csak az arcuk különbözik, hogy valahogy meg lehessen különböztetni őket. :-)


Hát bizony lehet.


A csajok meg azért akarnak szilikon implantátumot, mert annak legalább egyedi gyártási száma van. :-D


Gonoszkodni én is tudok ám...


De persze, hogy amíg nem tudsz semmit valakiről, addig olyan, mint a többi ember, akiről szintén nem tudsz semmit.


Ha látsz az utcán három kutyát, egyformák... De ha a sajátod közte van, azonnal észreveszed.


Igen, az tűnik fel, amit valamennyire ismer az ember. Amiről nincsenek ismereteid, az pont olyan, mint minden egyéb, amiről nincsenek ismereteid.


Miért csodálkozol ezen?


Pedro

2011. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert a barátnőim állandóan olyan véleményeket alkotnak, hogy mennyire jó pasi/úristen, milyen édes/etc. a strandon, utcán. Kíváncsi voltam, hogy én vagyok-e az egyetlen, aki nem tudja ezt így eldönteni.
2011. szept. 26. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaaa, értem... :-D


Rá se ránts, a pasik is szokták a nyálukat csorgatni a lányok után, hogy húúúú milyen jó csaj, meg hogy mi mindent tudnék csinálni vele... De az értelmesebbje azért nem ez alapján válogat.


Nem mondom, hogy az esztétikumnak nincs szerepe a válogatásban, de (szerintem legalábbis) nem ez a legfontosabb. Igen, én is megnézek egy-két jó csajt, főleg, ha fel is hívják rá a figyelmemet, de bevallom, engem sokkal jobban érdekelnek azok a csajok, akik a szürkeállományomra vannak hatással.


Ahogy Woody Allen mondta: "Az agyam a második legkedvesebb szervem." :-D


Pedro

2011. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Zombi Gergő, egyél velem snickers tortát... :) Légyszi, az összes GYK-s anonim ember előtt égetem magam :DD
2011. szept. 26. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívesen elmegyek, nem is kellett volna ilyen szépen kérned:D azért vigyázz nehogy elkapd tőlem a zombi vírust
2011. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!