Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jött még össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött még össze egy lánnyal sem egy párkapcsolat sem egy 22 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Több tényező lehet.Amúgy lehet hogy nem szép az illető.
2011. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert úgy néz ki mint tina turner
2011. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem néz ki elég jól ahhoz hogy megüsse a mércét hogy felfigyeljen rá a környezete. Ha elég jól nézel ki, szinte magától zajlik minden, csak beszélned kell.
2011. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mert nem hiszi el magáról, hogy Ő is kell valakinek. Holott ugyanolyan ember, mint mindenki más. Zárkózott és kevesebbnek érzi magát másoknál.

Lányoknál is ugyanez van....

2011. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 13:37


te jól átérzed a helyzetet csak nem te is hasonlóképp szenvedsz?

2011. nov. 12. 14:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt én honnan a fenéből tudjam?!
2011. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk azt, hogy átérzem és sokak szerint ez defektesség, meg elég hülyén néznek rám, de próbálok nem foglalkozni a sajnálkozókkal.
2011. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez a nem néz ki elég jól ,ez egy nagyon sz@r duma. Olyan kotványfejű f@sziknak vannak jó női hogy besz@rsz.

Jó duma kell.

Ha hebegsz-habogsz,kussolsz sokat,őőőőő-zöl meg lúzerkedsz, az egyik csajnak se jön be. A magabiztos palikat szeretik. Odamész ,lököd a hülye dumát azt vagy összejön vagy nem. De ha azon kattogsz hogy "nem merek odamenni,mert mi van ha eküld?".

AKKOR NE MENJ ODA SENKIHEZ ÉS SZÁRADJ MEG EGYEDÜL.

2011. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 14:37


részegen odamegyek én akárkihez, de bizonyára nem vonzó egy ittas fiatalember a normális lányoknak ezért koptatnak le

2011. nov. 12. 14:44
 10/17 A kérdező kommentje:
józanon viszont valóban nem merek kezdeményezni, sosem mertem, az a típusú fiú vagyok, aki a háttérből csodálja a lányokat és inkább álmodozik, mint cselekszik, mert úgysincs esélyem meg mit képzelek én magamról, hülyének nézne mindenki ha odamennék bla bla bla
2011. nov. 12. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!