Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol bujkálnak az ilyen lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bujkálnak az ilyen lányok? (Ha vannak még egyáltalán)

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbe esni, mert azt látom, hogy kezd elterjedni a "divat mindenekfelett" felfogás. Egyre ritkábban találkozok olyan lányokkal akiken nincs 2 kiló smink, műhaj, stb és nem úgy néznek ki, mint az utak szélén fellelhető humán erőforrásokat befektető vállalkozók. Olyanok akikkel lehet értelmes beszélgetéseket folytatni, vagy csak simán hülyülni, egyszóval jól érezni magam, és nem azt hallgatni, hogy jajj de felment a Zara táska ára...Hát nemtom, ezek szerintem annyira nem egetverően nagy elvárások, mégse sokan felelnek meg nekik. Szomorú.
2011. okt. 30. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam egy ilyen lányt és most ezerrel küzdök érte.
2011. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Mármint olyan lányt akit keresel nem olyat amilyet jellemeztél :)
2011. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyen nézel szét. Hol laksz?

Az én baráti körömben egyetlen ilyen nő sincs, és a környezetemben sem, pedig nem vagyok az az otthonülős típus.

Mellesleg rám sem illik a leírásod és nem csak azért, mert bőven van olyan dús hajam,hogy ne szoruljak műanyagra :D

2011. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
Vannak még, pl. én :D én soha nem sminkelem magam, és érdekel a divat, de nem úgy, hogy "jajj, felment a zara táska ára". Nincsenek is márkás cuccaim, ami márkás, az is mind inkább sportmárka. Kicsit mondjuk unalmasnak tartom magam, és nem vagyok bombanő. Nagyon nem. Ja és nem vagyok partyrib*nc sem, egyáltalán nem járok bulizni, nem cigizek és alkoholt sem iszok. úgyhogy egy ilyen lány biztos van, ha több nem is. :D 17/L
2011. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim válasza:
100%
hát akkor én büszkén mondhatom magamról hogy én normális lány vagyok:D nem vagyok divatfanatikus,évente 2szer ha látnak rajtam sminket,műhajam sincs-festeni se festem...:))
2011. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 A kérdező kommentje:
Szóval itt GYK-n bújkáltok :D
2011. okt. 30. 23:09
 7/92 anonim ***** válasza:
100%

Én sminkelni csak akkor szoktam, ha időben felkelek és látom, hogy a lakótársam sminkel. Akkor én is ráéhezek, egyébként nem, ez havonta 1x van. A divat nem érdekel, csak addig,hogy megnézem a tvben, mert van divatmodell barátnőm.

Bulizni imádok,alkoholt nem iszom. A hajamat imádom, csak melírozva van, ezt kénytelen vagyok, mert az eredeti színe nagyon semleges így kinéz valahogy.

2011. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen lány van de szerintem őket nehezebb észre venni:S Rajtam sosincs smink (hétköznap) és nem járok a zaraba:D Műhajam sincs stb. Ja, és több ilyet ismerek mint divat mindenek felett lányt. Bár én már a 20-25 korosztályba tartozom, lehet ezért:P
2011. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
100%

Na igen a korosztály sem mindegy.

Hány éves hölgyekre gondolsz kérdező?

2011. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 A kérdező kommentje:
Szerencsère lassan kezdem elhagyni énis ezt a korosztályt (19vok), a 16-18 éves korosztályban tapasztaltam ezeket.
2011. okt. 30. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!