Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ismertem meg a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ismertem meg a barátomat. Az első randin már azt akarta, hogy költözzünk össze. Együtt töltöttünk 3 gyönyörű napot és legközelebb közölte velem, hogy nem találkozunk többet. 5 perc múlva újra arról beszélt, hogy költözzünk össze. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2007. júl. 15. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj... Legközelebb ne tölts együtt egy percet se egy olyan komolytalan figurával, aki anélkül, hogy ismerne, össze akar veled költözni. Bocs, de tényleg
2007. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és lehetőleg ismerd meg jobban a társadat, mielőtt összeköltöznél vele. 3 nap nem elég semmire.
2007. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem egy olyan srác aki már az első randi után össze akar veled költözni, vagy azért mondta mert tényleg így gondolja vagy mert csak azt akarja.Ha komolyan gondolja sem jó mert ez csak kezdeti fellángolás.Lehet h tényleg szeretné h össze költözetek meg minden de ez csak az elején fog tetszeni mindkettőtöknek... Tölts el vele még egy kis időt, beszélgess vele az összeköltözésről, és mond neki h egy kicsit komolyabban kellene vennie. ha továbbra is látod rajta h komolytalan és h össze akar veled költözni még akkor mikor nem ismertétek meg egymást eléggé akkor nem fogja fel a dolgok súját és nem érdemel meg téged...

szerintem

2007. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a páromat egy szexpartnert kereső oldalon ismertem meg, és az első randi után összeköltöztünk..Csak úgy..azóta hónapok teltek el, vita, veszekedés nélkül, és nemrég megkérte a kezem...Nekem összejött...

De nálad,ha a pasi ennyire széldősőéges, és bizonytalan, talán nem gondolja komolyan a dolgokat..Az biztos, hogy még ne bútorozzatok össze..csak ismerkedjetek...

2007. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!