Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat kértem? Elözö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kértem? Elözö kapcsolatombol van a 7 éves lányom. A jelenlegi párom, lehet nem fogadja el teljesen, azt mondta hogy:

Figyelt kérdés

1. nevére nem venné!tényleg ez olyan nagy dolog?

2.beirattam korcsolya oktatásra,azt mondta ne gondoljam h ö ott fog ülni egy órát mig a gyerek korizik!és ez már játszóházaknál is elöfordult.

3.megkaptam már hogy az én gyerem nem az övé!

4.az oviba egyszer nem menne érte,ha érte ment akkor is az ugatást hallgattam,hogy oldjam meg legközelebb!


2009. jún. 8. 13:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

gyerekem.

szerintetek??

2009. jún. 8. 13:44
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Hát, elgondolkodnék rajta, hogy ezt akarom-e hallgatni amíg együtt vagyok vele. Próbáld meg megbeszélni vele, ha nem megy hagyd ott, később úgyis a gyermeked lesz mindig a "fekete bárány" Sok sikert!

18/F

2009. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Én azt hiszem, hogy a pasi miattad van a kapcsolatban elsősorban, nem a kislány miatt. A kislányt biztos elfogadta, mert a tied, de ez nem jelenti hogy egyből apuka akarna lenni. Nem ő az apukája, ezért nem is értem miért akarod hogy a nevére vegye.

Ha magától felajánlja hogy segít valamiben, akkor annak örülni kell. Én azt érzem hogy te követelőzöl, hogy ha velem vagy akkor ezt és ezt kell tenned. Hát azért ez nem így van.

A te gyereked és a te felelősséged. Megkérheted, hogy segítsen a pasi ebben abban, és ha nemet mond, akkor hagyni kell. Legközelebb lehet hogy segít.

30/N

2009. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előzővel. Milyen hülye kérés, hogy vegye a nevére én sem akarnám, hogy más gyereke az én nevemet viselje. És tényleg miért akarsz belőle apukát csinálni, nyilván nem azért van veled, hogy oviba, meg játszóházba mehessen.

Ha te elsősorban apikát keresel a gyerekednek, akkor fejezd be a kapscolatot, ha meg ő kell neked, akkor fogadd el ezt.

2009. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"A kislányt biztos elfogadta, mert a tied, de ez nem jelenti hogy egyből apuka akarna lenni." - azért ez nem olyan egyszerű, nem élhetnek együtt 2+1-en, ha családot, hosszútávú kapcsolatot akarnak. Csak hárman.
2009. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül nevelem a lányom és szerintem az teljesen rendben van,hogy nem veszi a gyereket a nevére.De szerintem az már nem,hogy a fejedhez vágja,hogy "a te gyereked".Én elgondolkodnék ezen a kapcsolaton.Ha kellek a férfinak szeressen a gyerekemmel.
2009. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Én nem szeretnék egy olyan pasival lenni aki nem fogadja el maximálisan a kislányomat!(nekem is van egy 5 éves lányom!)Mert ezt a lányod mind érzi és nem lesz boldog.Mi a fontosabb,hogy legyen melletted valaki és lassan eltávolodsz a lányodtól és ő boldogtalan lesz mert a párod minden rossz forrásának titulálja vagy ne legyen senki de a lányod boldogan nőjjön fel és veled is harmonikus legyen a kapcsolata.Szerintem ez nem kérdés.EGY PASI SEM ÉRDEMLI MEG HOGY A LÁNYOD HÁTTÉRBE SZORULJON MIATTA!Pedig az lesz ha ezt így folytatod!
2009. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha igazán szeret téged akkor a kislányodat is el kell, hogy fogadja. Hiszen ő veled együtt "jár". Ha az én menyasszonyomnak lett volna gyereke amikor összejöttünk, biztosan érte is felelősséget éreznék és vállalnék, nem csak a páromért. Nem könnyű a helyzeted elhiszem, de próbálj meg leülni a pároddal beszélni, hogy a kislány veled együtt jár, és ha ez nem tetszik neki, akkor szerintem érdemes lenne elgondolkodni a kapcsolat befejezésén.
2009. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: De hogyha esetleg a kapcsolat befejezésére kerül a sor, ne a kislányt hibáztasd érte, mert ő nem tehet róla, hogy a világra jött. Azt a szülei akarták.
2009. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző!Ebben teljesen egyet értek veled!!!!

És pasi írta ennek külön örülök!:)

2009. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!