Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összejöjjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összejöjjek a lánnyal? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval, januárban szakitottunk az exemmel, de azóta is jóban vagyunk, sokszor beszélünk, barátkozunk. De én nagyon szerelmes vagyok belé, és komolyan, elhatároztam, h vele szeretném leélni az életemet. Mert ő az, akit egész életemben kerestem. Kedves, rendes, jószivű, okos, segitőkész, és ezek mellé nagyon szép is. Azt mosz hagyjuk, h miért szakitottunk...egyébként azóta csak egyéjszakásaim voltak, nem akarok mással kapcsolatot. Ő is tudja, h mit érzek iránta, de egyelőre csak barátkozni akar. És most megismerkedtem egy másik lánnyal, teljesen odavan értem, és szeretne járni. Amolyan nagyszájú, bulis csaj, és haverjaim szerint is egy bombanő...szóval szerintetek adjak neki egy esélyt? Nem akarok elszakadni az exemtől se, tudom h ő az IGAZI :( Lehetséges, h féltékeny lesz szerintetek? És ad még egy esélyt nekem? Bocs h hosszú lett, segitsetek kérlek. Köszönöm szépen előre is
2011. szept. 26. 22:23
1 2
 1/11 krvua ***** válasza:
14F?
2011. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne használj ki senkit.
2011. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én mind a kettőt befűzném rendesen majd jól gerincre vágnám egy gruppenbe :D
2011. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
26f, exem 23...szóval tudom mit beszélek, amikor azt mondom, ő az igazi...válaszoljatok kérlek, ti mit tennétek a helyemben? Lehet esélyem, h visszahóditsam őt?
2011. szept. 26. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a szakítás okától is függ.
2011. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy az ex még akar komoly dolgot.Barátkozni????Van egy dal az a címe, hogy a "f@szt maradunk barátok".Hallgasd meg
2011. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szakitás okáról annyit, h én rontottam el mindent, és ha nem tudom visszacsinálni, akkor azt nem élem túl. Egyébként azóta is szingli ő is. És azt mondja, h nem akar teljesen elvesziteni, csak fél, h megtörténik ugyanaz, mint akkor...
2011. szept. 26. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja?Hát akkor itt szimplán bizalomvesztésről van szó.Ez orvosolható, persze csak akkor érdemes belefogni, ha nagggyon komolyan gondolod.Meg kell harcolnod minden egyes bizalommal teli pillanatért.Nem bizonygatni a hűséget, hanem bizonyítani...udvarolj keményen, :)))),mint a legelején.Sok sikert!

A másik bombanőt pedig hagyd , hogy ő is az igazit találja meg, neki nem te vagy az.

2011. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem érdemes párkapcsolatot kezdeni a lánnyal úgy, hogy nem szereted, mert hát egy kapcsolatnak az az alapja, és ha nincs mire építeni, akkor nem is lesz semmi az egészből, csak nyűglődés, az meg nem jó se neked se neki...


ha meg szereted az exed, akkor hajtsad! próbáld visszahódítani!

2011. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Adj, de azert tobbet tudnank mondani, ha a szakitasotok okat iselarulnad :)
2011. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!