Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, összejöjjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, összejöjjek a másik lánnyal? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval, januárban szakitottunk az exemmel, de azóta is jóban vagyunk, sokszor beszélünk, barátkozunk. De én nagyon szerelmes vagyok belé, és komolyan, elhatároztam, h vele szeretném leélni az életemet. Mert ő az, akit egész életemben kerestem. Kedves, rendes, jószivű, okos, segitőkész, és ezek mellé nagyon szép is. Azt mosz hagyjuk, h miért szakitottunk...egyébként azóta csak egyéjszakásaim voltak, nem akarok mással kapcsolatot. Ő is tudja, h mit érzek iránta, de egyelőre csak barátkozni akar. És most megismerkedtem egy másik lánnyal, teljesen odavan értem, és szeretne járni. Amolyan nagyszájú, bulis csaj, és haverjaim szerint is egy bombanő...szóval szerintetek adjak neki egy esélyt? Nem akarok elszakadni az exemtől se, tudom h ő az IGAZI :( Lehetséges, h féltékeny lesz szerintetek? És ad még egy esélyt nekem? Bocs h hosszú lett, segitsetek kérlek. Köszönöm szépen előre is
2011. szept. 26. 18:49
 1/5 Jófajta ***** válasza:
Csak egy kicsit kell féltékennyé tenni és akkor lehet (és itt a lehet-en van a hangsúly) hogy rájön mit veszített..
2011. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
Nem értelek... ha valakibe szerelmes vagy és úgy gondolod, ő neked az igazi, akkor hogyan merülhet fel a kérdés, hogy valaki mással járj?
2011. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18:58, teljesen igazad van...de már annyi mindent megpróbáltam, mindig kedveskedek neki, sokszor mondtam, miközben megöleltem, h nagyon szeretlek, nem akarok nélküled lenni, stb...és erre az a válasza, h sajnálja. Ez a másik csaj meg egy feltűnő szépség, tényleg, meg jó fej is...és lehethogy ha szerelmem látna vele, akkor rájönne, h elveszit, vagy valami, és talán adna nekem egy esélyt, újra...ennyiről szólna ez az új kapcsolat, semmi másról...
2011. szept. 26. 19:05
 4/5 Narwik ***** válasza:
Igazán sajnálom azt a lányt,akivel most jársz...
2011. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bánomisén ***** válasza:
Magyarul, eszközként akarsz használni egy lányt, hogy egy másikat megszerezz. Ne haragudj, de ez nem túl tisztességes egyik lánnyal szemben sem.
2011. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!