Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaros a szerelmi életem, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az első komoly kapcsolatom,2 évig tartott,azt hittem,az örök marad,de nem,a vége felé,a párom ki is ment külföldre dolgozni,még több vita,és sírás,és a végén szakítás. Utólag kiderült,hogy megcsalt,és együtt van mai napig ezzel a lánnyal. Én örültem,hogy megszabadultam a barátomtól,de a szakítás nagyon bántott. Sajnos rossz lelki állapotomban,egy olyan fiút ismertem meg,aki 5 éve él kapcsolatban,de a lányé a ház,így nem tud hova menni.

Elmesélte,hogy a nővére rákban meghalt,és halála előtt azt mondta neki,hogy legjobb ha ezzel a lánnyal marad. Onnan tudom,hogy nem hazudik,mert elvitt a nővére sírjához,és ott sírt legalább egy órát térdre rogyva.

Erős barátság alakult ki közöttünk,segíteni akartunk egymásnak átvészelni a nehéz időket. Aztán egy este elindult a fizika,megtörtént a csók,és így haladtunk tovább. Nagyon szégyenlem magam,de be kell valljam nagyon jó érzés volt. A fiú belém szeretett,elmondta,hogy házat akar keresni a fizetéséből,és lakjunk együtt. Itt valamiért bepánikoltam,összevesztünk és azt hittem lezártuk.


A suliban volt egy fiú akivel barátkoztunk,de mindig is éreztem rám máshogy néz,mint a többi lányra. Egyszer elhívott randizni,megcsókolt,utána nem léptünk tovább.

De egy nap megkérdezte suli után,hogy lennék-e a barátnője,és az lettem. Nagyon megszerettem,jól érzem magam vele. Ő is nagyon szeret,minden szünetben jön hozzám,megismertem a családját is,kedves embereknek tűnnek.


Az igazság az,azonban,ha nincs velem a párom,eszembe jut a másik,és hiányzik. Ma megkeresett interneten keresztül és sokat beszéltünk. Az igazság az,jelenleg mind a kettőt más-más miatt,de úgy érzem szeretem,egyiket sem lennék képes elengedni.


A párom 19 éves,fiatalabb tőlem,de komolytalanabb is,kicsit néha ez zavaró,de jól megvagyunk,sokat nevetünk.

A másik fiú 26 éves,ő sokkal komolyabb,vele jobban meg tudok beszélni komolyabb dolgokat,jövő terén vele tudnék tervezni,a páromnak ötletei sincsenek e téren,viszont iránta inkább olyat érzek,megölelném és megcsókolnám,de nem akarok vele hosszabb távon lekötni magam,viszont párommal sosem éreztem azt,hogy hosszabb távon nem kellene.


Mi van velem? Nem fogom megcsalni a páromat,mert szeretem,de a másikat sem tudom lezárni magamban,

és ő sem engem.

Lehet valaki két emberbe szerelmes?


Minden választ szívesen fogadok,kivéve azt,hogy hosszú,ne írj regényt,akkor inkább el se olvassátok,köszönöm,annak,aki szán rám egy kis időt :)


20L


2011. okt. 28. 00:34
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

"Lehet valaki két emberbe szerelmes? " NEM!

Ez azt jelzi, hogy labilis jellem vagy, egy kiegyensúlyozatlan, önbizalom-hiányos személyiség. Először saját magadat kéne rendbe tenned, hogy egy komoly kapcsolatra koncentrálhass. Önbizalmat úgyse fogsz mástól kapni, csak magadtól! Érj el dolgokat, dolgozz, tanulj, sportolj, találj hobbit, és főleg kezdj el azon gondolkozni, hogy mit vársz az élettől, és a szerelemtől, mert látszólag ezzel se vagy igazán tisztában...


Ui: Az nem fizika, hanem kémia... bár nem tudom, meddig jutottatok el, az már lehet fizika is... :D

2011. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
Még annyit fűznék hozzá, hogy aki két emberbe szerelmes, az egyikbe se szerelmes valójában, csak hol az egyik, hol a másik adja meg neki a "boldogságot". Persze ez nem AZ a boldogság, ez csak puszta vágykielégítés. Így nem lehet létezni, hogy egyik palitól a másikig rohangálsz, és közben szinte k.urválkodsz a szeretetért. Nincs tökéletes férfi, se nő, még te se vagy tökéletes. A kérdés az, hogy el tudod-e fogadni a másik hibáit és az, hogy ő el tudja-e fogadni a te hibáidat. Ha jön egy nehézség és te egyből futsz a másikhoz, akkor szerinted melyik kapcsolatod lesz elég mély ahhoz, hogy kitartson akármeddig???
2011. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia :)


Igen kémia,most nézem,köszi,hogy kijavítottad :)

Válaszra visszatérve,igen mindig is önbizalom hiányos ember voltam,vagyok is,de most elkezdtem ezen dolgozni.

2011. okt. 28. 00:42
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Az a baj,hogy megcsalt,és az új lánnyal van annyira megbántott,hogy azt,hogyha én is a 26 éves fiúval kikezdem,visszaadom neki,de rájöttem gyerekes tett volt.


Meg kell állapodnom egy mellett,tényleg el kell gondolkodnom velük kapcsolatban,egyiket sem szeretném bántani :(

2011. okt. 28. 00:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Smartguy válaszához még csatolnám ezt is:

http://www.youtube.com/watch?v=4iXnfzyLpTw


Kicsit szedd össze magadat csajszi, mert ez az út sehová nem vezet...

Szerintem még nem heverted ki az előző kanod, és próbálod a hiányát kompenzálni valaki mással... Ez nagyon nem korrekt..


21F

2011. okt. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan 26 éves fiúval dugsz, aki a nője nélkül csöves lenne? Nagy jellem ő is, te is.
2011. okt. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két kérdésem van egy válasz helyett:

- Mindenképpen ebből a kettőből KELL választanod?

- Ha mind a kettőből hiányzik valami alapvető, akkor biztosan megfelelnek hosszútávra?


Ha gondolod e-mailben kifejtem még, ha van további kérdésed.

2011. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha egyszerre két embert

szeretsz, válaszd a másodikat,

mert ha az elsőt igazán

szeretted volna, nem szerettél

volna bele a másodikba.

Johnny Depp

2013. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!