Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Enyhült a szerelem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhült a szerelem, vagy csak a bizalmam iránta?

Figyelt kérdés
Egy ideje, kb. amióta nagyon megbántott a párom és majdnem otthagytam, nem érzem azt a nagyon szerelmes érzést, mint az elején. Megbocsátottam neki azt a dolgot, mert először fordult elő, és látszott rajta, hogy nagyon megbánta. De azóta nem a régi a kapcsolatunk. Bizonyos dolgokban jobb lett, de már nem olyan, mint amikor megismerkedtünk. Nagyon szeretem, minidg is rá vágytam. Mitől lehet ez? Valaki tapasztalt hasonlót? Majdnem egy éve vagyunk együtt.
2011. szept. 27. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Csalódtál benne, ez sajnos néha kiábrándít a szerelemből.
2011. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ceri válasza:

Jó lenne tudni konkrétabban, hogy hogyan, mivel bántott meg. Lehet, hogy nem is olyan borzasztó a dolog.

Én is megbántottam a barátnőmet, pedig úgy szeretem, mint még senki mást. Minél nagyobb érzelmek, vannak 1 kapcsolatban, annál nagyobb az esetleges fájdalom is.

Beszéljétek meg a dolgot őszintén. És ha olyan a dolog, felejtsétek el örökre. Ne mérgezze tovább a szerelmeteket.

2011. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már megbocsátottam neki. Milliószor bocsánatot kért utána, és megígérte, hogy többet nem fordul elő. Egy hétig még rágódtam a dolgon, mert fájt. Olyat tett, amit megbeszéltünk, hogy én nem szeretném. Csak ittas volt, és nem tudott uralkodni magán. Belehazudott a szemembe. Mert ha beismeri, hogy mit csinált akkor könnyebben elnézem neki, minthogy a képembe röhögve azt hazudja, hogy véletlen volt. Már 3 hónapja történt a dolog, túltettem magam rajta. Csak zavar, hogy már nem olyan, mint régen. Mármint imádom... csak... (lehet, hogy kissé zavaros, de nem vagyok tisztában avval, hogy mi van velem)
2011. szept. 27. 16:53
 4/8 ceri válasza:

Mégsem tetted túl magad a dolgon, mert azóta sem vagy tisztában magaddal. Vsz, hogy nem bízol már benne eléggé, pedig minden ember hibázik néha. Ha attól a dologtól eltekintve minden ok, akkor tényleg felejtsd el. De döntened neked kell, hogy tudsz-e bízni benne vagy sem.

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. 1 dologból ne vonj le végső következtetést, ha különben megbízható a partnered.

2011. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, valahogy túl kell tennem rajta magamat. Nem tudom nélküle elépzelni az életemet. Ezen a dolgon kívül nincs okom nem bízni benne. És érezteti, hogy szeret.
2011. szept. 27. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Így igaz. Legbelül mégsem tetted túl magad rajta, márpedig ha ez nem következik be, nincs jövője a kapcsolatotoknak.

Valami megtört benned. Remélem helyrejössz!

Sok boldogságot!

2011. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 27. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán ha kibeszéled magadból és főleg a barátoddal ezt a fájdalmat, bizalmatlanságot, ha sokszor beszélsz róla, akárhányszor csak eszedbe jut, akkor remélhetőleg sikerül túl tenned magad ezen! sok sikert! :)
2011. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!