Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalom hiányos lánnyal mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos lánnyal mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátnőm, 14. Az utcán a férfiak megfordulnak utána. 9/10. De kövérnek tartja magát, és ha mondom neki, hogy nem így van: "Ezt csak te gondolod így."


Emiatt szégyellős is. Nem tudja úgy elengedni magát mikor vetkőztetem, "nem tetszik magának".


Mit tegyek, hogy feloldjam a gátlásait?


2011. szept. 27. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kilencpertíz?
2011. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Jófajta ***** válasza:
ha neki nemelég hogy te szépnek tartod..mi kéne még neki??
2011. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves gyereket minek vetkőztetsz? Tudom, hogy legális meg minden... de akkor is.
2011. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14éves lányt nemkéne vetkőztetni o.o
2011. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Elírtam, 15 :-D Én 16 vagyok, ő a 3. barátnőm. Ő még szűz.


A 9/10-et arra írtam, hogy jól néz ki.


Szeretném, ha a kérdésre válaszolnátok. Szeretjük egymást.

Hogyan oldhatnám fel a gátlásait?

2011. szept. 27. 18:14
 6/14 Jófajta ***** válasza:
és akkor most kemény vagy hogy ő már a 3. barátnőd.. Ezigen!!
2011. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

(Shanana, te 18 éves biszex létedre ne bírálj másokat ;-))


Nagyképűséget érzékeltél az írásomból? :-D


Az ilyen típusú kérdéseknél vissza szoktak kérdezni, hogy még szűz? Ő az első bnőd? stb... Ezért írtam :-)


Szeretném ha segítenétek.

2011. szept. 27. 18:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a te szemedben 9/10?:D És, ha ide kitennéd a képét akkor rontanánk ezen az arányon?
2011. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

18 éves biszex létemre miért ne kritizálhatnék másokat?:)

Nem annyira látom az összefüggést.

Nem állítom, hogy tökéletes lennék, szóval ugyanolyan jogon ítélkezhetek, mint te felettem. :)

Éljen a tolerancia.

2011. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem csak az én szememben 9/10. A haverjaimnak is bejön, és a ffiak is utána fordulnak (Nem öltözik k**vásan).


Csak azt kérdezem, hogy egy önbizalom hiányos jócsajjal mi a teendő. Kérlek ne írjatok olyant, hogy nem is jócsaj, stb. Képzeljétek el:



Mit tennétek, ha az aktuális barátnőtök nem lenne megelégedve a testével, miközben a teste mégis jó?

2011. szept. 27. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!