Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az önbizalom hiányos fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalom hiányos fiúk hogy találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:06
1 2
 1/13 Dottorre ***** válasza:

Neten:)

Ha nem mersz odamenni egy nőhöz és beszélgetni vele amikor tetszik, nem marad más, mint a netes ismerkedés. Nagy előnye a dolognak, hogy muszáj vagy beszélgetni vele online, és több dolog derül ki rólad és róla is, mire találkoztok,így oldottabb a légkör is.

Hajrá!

2011. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos nem lehet, könnyebb, mint egy önbizalom hiányos lánynak. Vagyis nekem lány létemre sem megy az ismerkedés.

Amúgy magadról kérdezted ezt, ugye?

Hány éves vagy?

2011. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22! :)
2011. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

20 vagyok

Neten nem ismerkedek, ott kevesen vannak akik ismerkednének és a könyékben laknak.

2011. jún. 30. 18:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy mint az én férjem:D Én kezdtem ki vele nem is kicsit:) Mára már boldog házasságban élünk:)
2011. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy feltolod a pi*sád erre a weboldalra mint én :D

[link]

És szépen meghallgatod, elolvasod az összes első mezőben lévőket, utána a második menőben lévőket!!! Hidd el -főleg Brian Tracy- ezek csodát tesznek veled!!!

f17

2011. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Úgy mint az én férjem:D Én kezdtem ki vele nem is kicsit:) Mára már boldog házasságban élünk:)"


Hát velem nem kezdett ki senki, nem is várom hogy a számba repüljön a sült galamb :)

2011. júl. 1. 15:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Az önbizalom hiányos fiúk ritkán találnak párt maguknak. A nők az alfa hímre vadásznak, az alfa hím (ha voltál biológia órán akkor az a domináns hím mint például a ragadozóknál az oroszlán). Ahhoz hogy te légy az kell változtass magadon a beszédmodorodon. És el kell hitesd magaddal hogy te elég jó vagy ahhoz hogy megfűzd ezt a csajt. És a magabiztosságot nem szabad összetéveszteni a nagyképűséggel. Ha ez megvan próbálkozz minél több lánynál járj szórakozóhelyre kávézóba. Ott csak hemzsegnek a jobbnál jobb csirkék:D És ne romboljon le az ha nem kapsz megfelelő jeleket ha nem hát nem. Állj alrébb. De ha csak ülsz magadban és azon filózol vajon miért nincs barátnőd akkor nem is lesz. Ez rajtad mulik. Teszel valamit a sikerért? Vagy éled tovább az életed unalmasan egyedül. Remélem segítettem 15/f
2011. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezen!Pedig az önbizalom a legfontosabb!Ha te is elhiszed hogy megtudod csinálni akkor tényleg meg is csinálod!!!!
2011. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a neten ismertem meg a barátomat.

Nem szándékosan jártam ismerkedni, játékon keresztül leltünk egymásra. Konkrétan egy német Lineage oldalon, majd együtt CoD-oztunk, sokat dumáltunk. Amiben jó volt azt tőle kérdeztem meg, és adtam a válaszára, szal végül is így kezdődött.

A net egész hasznos dolog, akár olyan helyre is fölmehetsz ahol profilok vannak, nem tudom, én anno 15 évesen hotdog mániás voltam, mára nem tudom mik ilyen téren a menő dolgok :D


20L

2011. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!