Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezesetben sok a korkülönbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezesetben sok a korkülönbség, ugye? Ismertek ilyen párt?

Figyelt kérdés
Abszolút elméleti a kérdés, nem vagyok ilyen helyzetben, csak elgondolkodtam rajta. Szóval milyen az ha a lány idősebb a fiúnál 1-2-3 évvel mondjuk, és még erősen tinédzserkorban vannak az illetők? Tegyük fel 15,16 éves fi és 17,18 éves lány? Most nem arról van szó, hogy ciki-e, csak működhet az ilyen? Nem látszik nagyon hogy a lány idősebb? Ti mit gondoltok erről, belemennétek? Esetleg ismertek ilyen párt?
2011. szept. 27. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Kereső: "korkülönbség"

Köszönjük, hogy igénybe vette a kereső funciót.

2011. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen kapcsolatban élek. Maximálisan működik, nem érzem azt, hogy bármi gond lenne ebből. Pedig nekem mindig is mániám volt, hogy idős pasim legyen :)


19/L barátom 17/F

2011. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársam 18 évesen kezdett járni egy 16 éves fiúval.

A fiú kicsit komolyabb, ő meg infantilisebb volt a többieknél mindig is, tehát összeillettek, ránézésre se volt látványos, és nagy szerelem lett belőle.


Egy fiút ismerek még, aki 19 évesen jött össze egy 25 évessel, nekik is sokáig tartott a lamúr.


Szóval szerintem teljesen lényegtelen a korkülönbség, akkor se lenne semmi gáz, ha a lány lenne ennyivel fiatalabb, akkor fordítva miért ne működne?

2011. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: Igénybe vettem, képzeld, de vagy millió kérdést kiadott, és mindben másféle korkülönbségre kérdeznek rá. Mit szeretnél, olvassam végig az összeset, míg nem találok egy pontosan ugyanilyet? Ja, és ha nem tetszik, nem muszáj válaszolni.

Második: Gratulálok :) Igazából nekem sem volt fontos sosem hogy egy kapcsolatban a fiú legyen az idősebb, de ilyen korban azért még eléggé meglátszik, azt hiszem. Vagy nem is tudom, ezért vártam mások véleményét.

2011. szept. 27. 20:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadik: Nem tudom, lehet, hogy igazad van :) Közhely talán, de a fiúk tényleg később érnek..vagyis a nagy részük, ahogy én látom. Azért is kérdeztem, hogy lehetnek-e kivételek, és ha van rá példa, akkor persze :)
2011. szept. 27. 20:55
 6/8 DakotaDamon ***** válasza:

Igen, tudok ilyen kapcsolatot. :) Fiú 16, lány 17. Én vagyok a lány. Működik, imádom őt, és nem látszik, hogy idősebb vagyok. Engem amúgy is fiatalabbnak néznek, őt pedig idősebbnek. :)

Elsőre én se akartam kezdeni, de csak kinyílt a csipám. Nem az az egy év számít, hanem az, amit érzek iránta. :)

2011. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Műküdik hát.. ismerek olyan kapcsolatot ahol 18 volt a lány amikor 15 a pasi és összejöttek, és most már egy boldog 21-18éves pár...
2011. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresztapám 13 évesen jött össze az akkor 14 éves keresztanyámmal.
2011. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!