Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve vagyok együtt a barátnőmmel, de három éve reménytelenül szerelmes vagyok egy másik csajba, aki már korábban visszautasított (ezért is jöttem össze a barátnőmmel, akit szintén szeretek, de inkább, mint egy barátot). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd tovább szegény csajt, szakíts vele. Hagy találjon olyan pasit magának, aki tényleg szereti (és nem úgy, mint egy barátot)
2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

mark86


Talán ne legyél gerinctelen hazug féreg,és mondd el a barátnődnek az igazat:pl.: szia! ne pazarold rám az idődet mert mást szeretek,keress valakit aki őszinte hozzád!

Te meg reménytelenkedj egyedül!!

2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
szánalmas vagy ez a baj,dobjad szegény csajt mert igy jobban pórul jár...Sajnálom őt...
2011. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szamár a ló helyett,szegény csaj,majd mikor rájön hogy csak pótlék volt,és dobod ha találsz egy jobbat...ÁÁ inkább szakits vele mielőbb.
2011. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég, sose értem, hogy lehet évekig így élni. Hogy valaki bánatában beleugrik egy kalandba, az még valahol érthető, bár nekem már az is meredek, de KÉT ÉVIG hitegetni egy másik embert?!


Szakíts vele...

2011. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
keress egy 3.at aki tényleg az igazi
2011. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, hanem rögeszme. De erre majd akkor jössz rá, amikor a szerelmet elveszted.


Szeretni = ismerni, tetőtől talpig. Azt a csaj nem ismered, mert nem kért belőled. Akkor mit szeretsz benne? Azt, amit beleképzeltél?

2011. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Valakivel ne légy csak azért együtt, hogy nehogy egyedül kelljen lenned. Én befújom, besúgom, wamzerolom az összes olyan válaszadót, aki ítélkezik és jelzőkkel minősíti a kérdezőt. A kérdezőnek van egy gondja, dilemmája, érzi, hogy ez így nincs rendjén(!) ezért kért tanácsot. De azzal nincs előrébb, hogy leszánalmasozzák és férgezik. Magam sem értek egyet ezzel a kapcsolattal, ez mindkettőtöknek méltatlan helyzet, de ezt ki lehet kulturáltan is fejezni. Én a helyedben, kedves kérdező, inkább kilépnék egy olyan kapcsolatból, ami nem teljesen őszinte, nem szerelmi. Így Te is és a mostani párod is függetlenedne és mindegyikőtöknek nagyobb lenne az esélye megtalálni AZ igazit!
2011. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szakíts a mostani barádnőddel, annak a másiknak meg mutasd meg hogy még mindig szereted, biztos hogy komolyan fog venni ha ennyi idő eltelt azóta.
2011. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te tényleg egy elég nagy idióta vagy! és most nem sértegetni akarlak, vagy megbántani, csak rávilágítani arra, hogy k*rvára nem becsülsz meg egy olyan kincset, amid megvan, és ami teljessé teszi az életedet. Az előző lány nem viszonozta az érzéseidet. Igen, elhiszem hogy fáj (idáig engemet is kikosarazott minden lány, pedig már 22 éves is elmúltam), és azt is h nem tudsz/akarsz rajta tovább lépni, és h sűrűn eszedbe jut, de könyörgöm, van kedvesed, nem vagy magányos, ezt miért nem értékeled?

2 év alatt igazán megtanulhattad volna, h nem egy harmadik fél után kell ácsingózni, hanem kiélvezni azt,hogy a sors olyan kegyes volt hozzád, h a csalódásod után egy évvel meg is találtad a vigaszt egy lány karjaiban. El sem hiszed, mennyien lennénk a te helyedben, mi, akik csúnyának születtünk, vagy egyszerűen nincs szerencsénk a szerelemben. Biztos, h sok más problémád is van még (senkinek sem gondtalan az élete), de van egy lány, aki kötődik hozzád, és ez bizony minden kincsnél többet ér!


Am a kérdésedre válaszolva: mond el a párodnak a szituációt, aztán szakíts vele, mert nem ezt érdemli. Talán rájössz majd, h nem a múltba révedve kell élni.

2011. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!