Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már hosszú ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már hosszú ideig reménytelenül szerelmes?

Figyelt kérdés
Tényleg hosszú időre gondolok, akár több évre is. Szerettél már valakit annyira, hogy nem tudtad elfelejteni sehogy sem, mindig előbukkant valahonnan, miközben tudtad, hogy az illető nem viszonozza érzelmeidet? Tudott az érzéseidről, vagy csupán annyira biztos voltál benne, hogy semmi esélye nem lenne, hogy el sem árultad neki? Milyen (volt) a viszony köztetek? Mi lett belőle?Minden érdekel! Én most vagyok hasonló helyzetben...
2010. jún. 6. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most is ilyen helyzetben vagyok elméletieleg barátok vagyunk... kb 1,5-2éve van ez...
2010. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok. Szeretem a lányt, de ő csak barátként tekint rám... Velem beszéli meg a pasi ügyeit, meg mindent... tök szar érzés...

21/F

2010. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is dettó "így" vagyok... több mint 1,5-2 éve.. "csak barátok"... páff de jó is ez az érzés:S


F/18

2010. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én több,mint egy évig szerettem valakit,aki szerintem még csak nem is sejtette,mit érzek.Mondjuk Ő elég távolságtartó volt,ha összefutottunk,néha meg egyenesen kenyérre lehetett kenni.Szerintem én csak egy aranyos kiscsaj vagyok Neki a sok közül.Már mindegy is,túlléptem ezen.Gondolom,a barátnőjével(aki hol van ugye,hol nincs),aki a maga 40 kilójával nagyságrendekkel csinosabb nálam,sokkal boldogabb.
2010. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én 1,5 éve vagyok belé szerelmes,előtte barátok voltunk,de most is csak úgy néz rám,néha köszön vagy ad 3 puszit ha találkozunk,sejti h szeretem,nem mondtam el neki,mert másik lánnyal akar összejönni...szval el kell felejtenem=(
2010. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Általános 5.-től (ezt nem tudom behatárolni)érettségiig. De ezek a plátói szerelmek, olyan kis ártatlanok, semmi komoly, mégis mély nyomot hagy az emberben. Ma is ha meglátom/meglátnám beleborzongnék. Sosem volt semmi köztünk, de nem is bánom. Ez így volt szép és jó :)

Azóta voltak nagyobb szerelmek és egy nagyon komoly. Aminek sírás lett a vége. A szakítás utáni reménytelenség ezerszer rosszabb egy plátói szerelemnél. Én már csak tudom.

2010. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ahogy látom, nem vagyok egyedül...bár én "csak" 1 éve szenvedek, de azt eléggé...mondhatni barátok vagyunk, vagy inkább haverok, a lényeg, hogy szinte minden nap beszélünk, és ez a legrosszabb...ha nem látom, ha nem érzem a közelségét valamennyire jobb, de ha előbukkan...teljesen elvesztem az eszem. Neki fogalma sincs az egészről, de nem is lenne értelme elmondani Neki, hiszen más lány tetszik neki (akinél semmi esélye). Nem tudom, mit tegyek, hogy ne szeressem...sajnos mióta megpillantottam, érzek valamit iránta, ami nem és nem akar elmúlni.
2010. jún. 6. 20:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így, többször is.

Az egyik srác az osztálytársam volt, de nem nagyon mertem közeledni hozzá (nagyon félénk voltam). Még csak baráti viszonyban sem voltunk, észre sem vett.

A másikba 8 hónapig voltam nagyon szerelmes. A megismerkedésünk pillanatától tetszett, és ezt ő is tudta. Én is tetszettem neki, majdnem összejöttünk, aztán valahogy mégsem. (Ő döntött így.)

Jóban voltunk, néha beszélgettünk, de nem voltunk jó barátok, inkább csak haverok.

Aztán ő összejött egy lánnyal, én pedig reménykedtem, hogy nem lesz komoly, és talán lesz még esélyem.

Végül néhány hét után szakítottak, és a srác megint észrevett engem. Először nem akart semmi komolyat, aztán mégis összejöttünk.

Ennek már majdnem fél éve, és azóta is nagyon szeretem őt, és ő is engem. :)

Elmondta, hogy bánja, hogy nem rögtön akkor jöttünk össze, mikor megismertük egymást.

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy létezik olyan reménytelen szerelem, ami beteljesül. Remélem a ti kapcsolatotok is jól alakul majd ;)

18L

2010. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a jókívánságot :)
2010. jún. 6. 21:03
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve vagyok belezúgva egy csajba, és viszonylag jóban vagyunk, de tisztára őrlődöm, mert lehet hogy (harmadik fél révén) rájött hogy mit érzek, de én meg nem merem neki elmondani, plusz van barátja. És félek elveszteném a barátságát ha nyíltan eléállok és közlöm vele.
2010. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!