Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvert az első szerelmem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert az első szerelmem. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya módon, én pedig nagyon szerettem. Hogyan tudnám elfelejteni? Én még mindig szeretem Őt, nagyon.
2011. szept. 28. 09:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, tudom lesz jobb is, legalábbis remélem. Nem Pesti vagyok. Kedves utolsó ha segíteni nem tudsz akkor inkább ne mondj semmit.
2011. szept. 28. 10:19
 12/15 anonim ***** válasza:

engem másfél év után hagytak ott másért. Szerintem a pasizgatás nem segít, nekem is volt egy barátom de csak megbántam, mert az is kudarcba fulladt.Utána elkezdtem élvezni h egyedül vagyok, nyelvórákra jártam, barátkoztam, külföldre mentem. Kellett 1-2 év mire meg tudtam neki bocsátani. És akkor toppant be a mostani barátom, akibe szerelmes lettem, pedig azt hittem sosem leszek többé. Az exem még most is eszembe jut néha, de leginkább csak h milyen jó h a mostani barátom ilyen rendes vagy aranyos stb, meg h jól reagál le helyzeteket, amiket az exem tök bénán csinált

hajrá

20L

2011. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pasizz agyba-főbe, mert igazából nem arra vágysz. Csak a pasid miatt csinálnád. Inkább keress új hobbikat, és ne beszélj többet a sráccal! Ismerkedhetsz is, de csak finoman.
2011. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bassz meg egy kecskét..
2011. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem sikerül elfelejteni....
2011. szept. 28. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!