Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt még olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még olyan fiúk akik elmúltak 18 és még nem csókolóztak?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mért nem? Csak úgy érdekel..meghát unatkozok:))


16/L


2011. szept. 28. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt van egy. Azért nem csókolóztam, mert nem volt kivel még.

19/F

2011. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem többen vagyunk, mint amit bárki is mondana, ha tippelni kellene. Miért? Pár éve még nem volt divat mindenkire rámászni részegen, sőt részegnek lenni se. Komoly kapcsolat meg van, akinek összejön fiatalon, van, akinek nem.
2011. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még én se.. 19f
2011. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos okok miatt: ronda külsô meg pszichés gondok.

22F

2011. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen voltam en is, bar nekem mostanra osszejott mar...


hamarosan 19/F

2011. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 után lett teljesebb az életem.
2011. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül...
2011. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
F18 most lettem 18 és most volt a csókom részegen egy 21 évessel, mostantól elhatároztam hogy minden héten iszok, mert ez nagy segítség! Suliban meg úgy tetszik egy 9.es aki kb olyan félénkebb,jóindulatúnak tűnik, nem igaz hogy nem találok alkalmat odamenni hozzá, meg az frusztrál leginkább hogy oszt társaim kiröhögnének ha mondjuk meglátnak, hogy "csajozom..." vagy ilyesmi, utálok suliba járni mert oszt társaim nagy része leretardoz, már azon is gondolkoztam hogy átverem anyámat hogy berakom a hőmérőt a forró víz alá oszt lázat szimulálok.... Van még egy 8. os is aki szintén tetszik (de nagyon) de nála majd 1-2 év múlva próbálkozok, a magánytól már ilyen hajlamaim vannak hogy kislányokra is ráizgulok, szal kéne még jó sok csók, és már szex se ártana de inkább pettingel szoktam fantáziálni
2011. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sajnos azért mert eddig 1 lánynak sem jöttem be úgy mint férfi.......mindig csak barát.


ez miatt nem, hogy megcsókolni 1 lányt, de még soha a kezét sem fogtam meg még 1 lánynak sem.

Sajnos elég kiábrándító érzés......:S:S:S:S


19/f

2011. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyok. Hogy miért? Azért, megy egyszerűen félek tőle. Hiába hallom mindenhonnan, hogy ösztönösen jön, valahogy nem nyugtat meg... Na meg aztán ott motoszkál mindig a fejemben, hogy mi van, ha esetleg megtörténik az első, és az illető lány bénának gondol, vagy rosszabb esetben meg is mondja azt...Pedig szeretném már átélni, nagyon is...:)

21/f

2011. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!