Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik elmúltak 18 és még nem csókolóztak és szüzek, de nem azért, mert nem érdekli őket a párkapcsolat/szex, vagy nagyon csúnyák, hanem várnak az igazira és önmegtartóztatók?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert nekem minden lány azt mondja, hogy ők nem olyanok, mint a fiúk, de közben meg sok lányt ismerek, aki 14 évesen vesztette el, vagy nem is volt szerelmes, vagy megcsalta az első párját, vagy koncerten lesmárolt mindenkit... És ismerek olyat, is többet, aki fiú, 19 elmúlt, 1 barátnője volt, akivel van, és még szűz, vagy 22 évesen még nem is csókolózott, pedig nem csúnya vagy félénk srác, csak nincs olyan lány, akivel boldog tudna lenni.

Szerintetek is a fiúk rendesebbek manapság mint a lányok?


Meg ha a lányok panaszkodnak állandóan, hogy a férfiak mindenkivel csinálhatják és az nekik dicsőség, akkor miért ciki egy férfinak, ha szűz, és a lányoknak miért olyan kell az első alkalomra aki jó tapasztalt?

A lányok nem tudnak olyanba szerelmesek lenni, aki tapasztalatlan? Ez nem apakomplexus?


2011. febr. 8. 10:05
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:

nem tudom, de én már leszarom ezt is, egyszerűen undorító, egyesek hogy viselkednek

21/F

2011. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim válasza:

Én ugyan már csókolóztam amikor 18 voltam de csak egyszer kétszer és amikor elvesztettem a szüzességem majdnem 20 voltam.

És szerintem nincs semmi gond azzal ha egy fiú tapasztalatlan nem azt nézem hanem azt hogy szeretem e ha szeretem akkor teljesen mindegy hogy szűz e még vagy sem.

És nálam például szóba sem jöhet csak szex. Én úgy nem bírok egy fiúval sem együtt lenni ha nem vagyok belé szerelmes. (Ezért volt csak egy barátom és őszintén azt hittem az lesz az egyetlen de az élet nem így gondolta sajnos:(.)


20/L

2011. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Hogy manapság mi van, azt nem tudom. Én 19 évesen csókolóztam először, 20 évesen vesztettem el a szüzességem, később összejöttem egy szűz fiúval és hozzámentem feleségül.
2011. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:

jó kérdés.

manapság a lányokra a videoklipek vannak hatással, abból meg ömlik a r.bancos viselkedés, azt hiszik akkor lesznek menők, ha mindenkivel csókolóznak egy buliban, fiúval-lánnyal mindegy. meg dugnak össze-vissza.

és valóban menők is, de csak azok körében, akik csak szexet akarnak. de a kamaszsrácok többsége nem is akar mást, szóval tényleg learathatják a dicsőséget az ilyen csajok.

a fiúk közül meg aki betöltött egy bizonyos kort, de még nem volt barátnője, azt mulya, élhetetlen srácnak tartják, az ilyeneket meg senki sem szereti. ezekből lesznek a tv előtt punnyadók, nulla ambícióval.

2011. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, és hogy nem beszólogatások jönnek.


"Hogy manapság mi van, azt nem tudom. Én 19 évesen csókolóztam először, 20 évesen vesztettem el a szüzességem, később összejöttem egy szűz fiúval és hozzámentem feleségül."

Őszintén irigylem a férjed, sajnos én úgy érzem, hogy sosem fogok már igazi nőt találni, aki feleségnek való.


"jó kérdés.

manapság a lányokra a videoklipek vannak hatással, abból meg ömlik a r.bancos viselkedés, azt hiszik akkor lesznek menők, ha mindenkivel csókolóznak egy buliban, fiúval-lánnyal mindegy. meg dugnak össze-vissza.

és valóban menők is, de csak azok körében, akik csak szexet akarnak. de a kamaszsrácok többsége nem is akar mást, szóval tényleg learathatják a dicsőséget az ilyen csajok.

a fiúk közül meg aki betöltött egy bizonyos kort, de még nem volt barátnője, azt mulya, élhetetlen srácnak tartják, az ilyeneket meg senki sem szereti. ezekből lesznek a tv előtt punnyadók, nulla ambícióval."


Sajnos én is így látom, és ez szomorú, mert a legutóbbi klippet is, amit megnéztem hogy mire izgulnak a mai lányok, elég gáz. Úgy kezdődik hogy részegen felébred egy fürdőkádban a kb 16 éves lány, utána elmegy pasizni meg egy másik buliba, meg ilyenek, és nekik ez a példakép. :/

És sajnálom azokat akik punnyadósak lesznek ettől. Én nem adom fel, csak rossz érzés, hogy mindig arra kellek egy lánynak hogy kihasználjon, mert nem vagyok elég bunkó vele, vagy ha jobban megismerem, akkor kiderül hogy neki már "van tapasztalata bőven". Eddig még soha életemben nem találkoztam olyan lánnyal, akinek azért tetszettem, amilyen belül vagyok, mert őket nem az érdekli, hiába azt mondják.

2011. febr. 8. 10:41
 6/57 A kérdező kommentje:

"Hogy manapság mi van, azt nem tudom. Én 19 évesen csókolóztam először, 20 évesen vesztettem el a szüzességem, később összejöttem egy szűz fiúval és hozzámentem feleségül."

Bocsánat félreértettem, azt hittem ez mind a férjed volt.

2011. febr. 8. 10:48
 7/57 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez egyén függő, nekem az első kettő szexuális kapcsolatomnál mindkét fiú szűz volt.

A mostani párom pl. 18 évesen vesztette.


Amúgy én pár tapasztalat után azt mondom, h. amikor én nem ismertem a jót(orgazmust meg ilyenek),akkor mindegy volt h. milyen a szex, hisz nem volt tapasztalatom és már elég volt az h. legyen valami.De mivel már ismerem,ezért ez is fontos lett egy kapcsolatban, h. átéljem azokat az örömöket,mert ettől lesz teljes egy kapcsolat, h. minden passzol és minden jó...

Nekem nem lenne gond a szűz fiú, hisz minden tanulható,de pl. én nem attól tartanék, hogy béna, hanem attól, h. a tapasztalatlansága miatt esnék teherbe.Mert amikor olyan barátom volt aki kezdő volt, ott sokszor elszakadt a gumi, a másik szűz fiúval igaz megszakításosan csináltuk,de azért volt 1-2 para.

De mondom ez egyén függő,mert lehet valaki jó és könynen tanulékony, kedves stb.De lehet pont a tapasztalatlansága miatt nem ért a nőkhöz és nem tudja mikor hogyan kell bánni egy nővel...

2011. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom miylenek mások én csak magamból tudok kiindulni.Én 1 fiú kivételével minden fiú akivel szeretkeztem, szerelmes is voltam.Csók az már más kérdés,mert sokszor magától a csóktól indult meg bennem a kémia és az segített szerelmesnek lenni, vagy pont fordítva az ébresztett rá, h. abból a kapcsolatból nem lesz semmi,mert nem érzem azt a bizonyos (bizsergést).

Sok olyan lány van,aki csak tettei h. nagymenő,de közben szűz még. Én nem viselkedem k*rvásan,de rény h. szexmániás vagyok és a páromat sokszor megkívánom. Sőt lánnyal is csókolóztam már(persze nem voltam józan, az italtól sokkal kívánósabb vagyok).De ettől még jó embernek tartom magam, nem csalom meg a párom, vannak terveim, nem flörtölök mással stb.Mindig a komoly kapcsolatokat kerestem(persze sok olyan volt ami csak pár hétig vagy napig tartott,mert amikor már összejöttünk, nem éreztem azt amit elötte+jobban megismertem és rájöttem h. nem érzem olyan jól vele magam).A szexről csak annyit, h. a tapasztalatom azt mondja, h. vannak olyan párok akik egymásnak voltak az eslők és örök életre együtt is maradnak.De vannak akik nem várnak az esküvőig, na meg lehet elöször azt érzik ő az igazi,de hónapokkal/évekkel késöbb kiderül, h. mégsem passzolnak, vagy egyszerűen kihültek az érzelmek.A sok fiatal meg szerintem még élvezni akarja az életet, tapasztalatot akar gyűjteni,nem akarja lekötni magát,mert keresi az igazit,de eddig nem találta meg, vagy nem érzi azt h. azzal az emberrel le tudná élni az életét,de ettől még jól érzi magát.Bulizik, 1-1 buli alkalmával összeszed magának valakit,aztán tovább áll.Mindenki más,de ettől még nem lesz rossz ember, csak még érettlen.Sőt vannak akik kifejezetten ilyenek és sose akarnak megállapodni...

26/l

2011. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
59%
Én csak annyit szeretnék hozzászólni ehhez, hogy ilyen a fiatalság! Nem akkora bűn, ha valaki csókolózik valakivel egy buliban, vagy lefekszik a barátjával/barátnőjével 15-16 évesen, hiszen ha szeretik egymást és készen állnak rá, akkor mért ne? Nem feltétlenül elítélendő.
2011. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 voltam amikor először csókolóztam, és a szüzességemet is szintén 19 évesen vesztettem el, ugyanazzal a sráccal :)

Úgyhogy hidd el, vannak még ilyen lányok :) 20L

2011. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!