Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

1.) Gazdag és tehetős embert párotoknak. Utazások Európában, Távolabb, a randik mindig drága éttermekben, csillogás, pénz, minden ami kell, palota a Rózsa-dombon, drága autók, villa Toszkánában, Lakás Párizsban, nyaraló Athénban, drága ékszerek, ruhák, stb.

Azonban ti nem álltok ilyen jól.

A szerelem nem épp a legmagasabb fokon ég, a kapcsolat első egy-két éve után, de hát ő mindig elfoglalt, hisz a sok pénzből még többet kell neki csinálnia, de mindig pótol érte egy kis anyagiakkal megvehető vigasszal. Házimunka nincs, hisz van személyzet. Ha akarjátok azzal töltitek napot, hogy vásárolgattok, eljártok ide-oda, stb. Estésként drága éttermek, opera, színház, céges partik, mindig a legjobb arcodat kell mutatnod, amit elvárnak tőled az ő párjaként, ami bizony megerőltető. Így kéne leélni az életeteket, kis képmutatással, a társadalmi pozícióhoz való mindig méltó viselkedéssel!



2.) Egy teljesen átlag embert. Anyagilag egy szinten vagytok. Nem éltek kiemelkedően fényűzően, de legalább mindig van időtök a másikra. Személyzet nincs, a házimunkát megosztjátok. Vásárolni együtt mentek, esténként nincs opera, néha egy mozi vagy filmnézés otthon a tévében. Randi olcsóbb éttermekben, vagy egy séta a parkban.

Mindketten dolgoztok.



Jól gondold meg, mert ha az egyik választod, a másikra soha többé nem lesz esélyed!



Nemet és kort légyszíves!


2011. szept. 28. 18:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kettő között. Nem szeretem a csillogást, a képmutatást, de szeretnék minél jobb anyagi körülményeket biztosítani a családomnak.
2011. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám amit az első, hogy amelyikbe szerelmes vagyok, de mivel írtad, hogy ez nem jó válasz, ezért megindoklom.


Leírásod alapján egyik élet sem fenékig tejfel, mindkettőnek meg van a maga előnye és a hátránya. Ez a kérdés nem csak arról szól, hogy anyagiasak vagyunk-e, hanem hogy elfogadjuk-e a párunkat úgy ahogy van. Ha gazdagabb akkor azzal együtt, hogy elfoglaltabb, ha szegényebb akkor pedig azzal együtt hogy mindketten elfoglaltabbak leszünk és kevesebb pénzünk lesz egymásra.


Tehát ha szerelmes vagyok egy gazdag fiúba, akkor természetesen őt választom és elfogadom a nehézségeket. Ha a szegény fiúba vagyok szerelmes, akkor meg őt választom és elfogadom a helyzetet és kihozom belőle a legtöbbet.


Olyan helyzet ritkán van hogy az ember egyszerre szerelmes egy gazdag és egy szegény fiúba. Velem legalábbis még sosem fordult elő. De ha előfordulna, akkor valószínűleg a szegény fiú mellett döntenék, mivel több ideje lenne udvarolni nekem és ez a kezdeti időszakban elég döntő jelentőségű.

25/L

2011. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

2. mindenképp, az elsőt én nem tudnám elképzelni :S nem is lehet jó az főleg férfiként hogy egy nő tart el teljesen kb

22/F

2011. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
18:44 az az igazság, hogy a szegények általában sokkal többet dolgoznak, mint a gazdagok, úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy több ideje lenne rád...
2011. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne annyit gyűjteni, amennyinek a kamataiból csillogás nélkül, de rendesen megélhetnénk, aztán otthagyni a munkát, megülni a fenekünkön és a szeretteinkkel tölteni az időt.
2011. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Várom a többit!

2011. szept. 28. 18:49
 17/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk a gazdagabb kevésbé szimpatikus mint ember. Fontosabb neki a feleslegeset halmozni, mint megadni a szükségeset a szeretteinek.
2011. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Volt ilyen választási lehetőségem és a 2-est választottam

32/N

2011. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ma 18:54 vagyok. De csak azért, mert abba az illetőbe szerettem bele, aki ezt tudja biztosítani és én sem vagyok valami tehetős.

Viszont a két élet közül is inkább a második tetszik. Ha sok pénzünk lenne, szerintem akkor is inkább így élnénk a párommal.

2011. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az elsőt, és mellette szeretőt tartanék, akibe szerelmes vagyok és ő is belém. Ez van, egyszer élünk, ki kell használni minden lehetőséget! 19L
2011. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!