Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vagyok vagy csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok vagy csak nem normális, Merjem-e folytatni, Engedjem át magam a vonzásnak vagy kalap egy sziával Neki?

Figyelt kérdés

Kora 39, 20 év korkülönbség, van 2 gyereke, felesége...Én nő és 18, tapasztalatlan, álmodózó, csendesebb és még nem ismerem az életet. Valami kialakult közöttünk. Ahogyan megcsókolt a hideg végigborzongott rajtam, életem egyik legélvezetesebb és nyugodt estéje volt.

A férfi amióta él tiszteli és szereti a nőket. A feleségével úgy képesek egymás mellett élni, hogy elfogadják, az embernek az életében nem csak egy nagy megváltó szerelem van. Ők szeretik egymást feltételek nélkül, de az életüket élvezik és élik.


2011. szept. 28. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát ez visszataszító...
2011. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"van 2 gyereke, felesége" Csak ennyinek elégnek kéne lennie egy normális! embernek, hogy ne kezdjen viszonyt. Szerintem így max. csak 1-2 alkalmi kufircra kellenél neki, de te tudod.
2011. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Annyira zavaros bennem minden...Az agyam zakatol, forog, nem áll meg, csak félek, hogy nem tudom neki ezt megmondani, nagyon rossz lesz, ezt tudom. Az én szivecském össze-vissza kalapálgat, részeges, nem tudja mi van vele. Nem szerelmes, csak bizonytalan.
2011. szept. 28. 19:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mondd meg neki, hogy szakítasz vele!
2011. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! Pontosan tudom, miről beszélsz, de ez a "nőket tisztelő lovag" az első kényelmetlenségnél faképnél hagy majd.

Ha nem bírsz vele szakítani, akkor úgy kellene hozzáállnod,hogy ez csak valami ideiglenes "boldogság".

(ez sem fog könnyen menni neked, mert nem vagy olyan típus nőben, mint ő férfiban)

De a legjobb lenne, ha máshol keresnéd a borzongató csókokat. Ja! A tisztességes + istenien csókolózó illetőt valószínüleg nem rögtön a 39 éves bálványod után fogod megtalálni, erre készülj fel!

Viszont ha megtalálod, meglátod majd, mennyivel kellemesebb megélni mindezt egy hozzád méltó kapcsolatban.

Sok sikert a felejtéshez!

2011. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!