Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Nem tudom hogy mondjam el neki :S Segítség!?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 8 éve az osztálytársam és szereles vagyok belé.

Ő lenne a második csajom.

Attól félek, hogy ha nem jövök be neki, ez pedig szinte tuti, és megkérdezem, ő meg elutasít akkor a barátágunk mehet rá.

Am nagyon jóba vagyunk, csak nem tudom vele érzékeltetni, hogy nem cak barátságot érzek. És van még valami. Azt hiszem, hogy van egy fiu akivel beszélget, és tetszik neki. Mit tehetnék? Nagyon szeretem.


2010. máj. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
minek barátkozol vele? akkor ne csodálkozz h észre sem vesz, mint pasit
2010. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na te aztán sokat segítettél ;)
2010. máj. 18. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:

mondom NE barátkozz, hanem udvarolj h levágja h mivan ;)


első

2010. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Baráttal nem kezdenék én se. :D Amikor egyik haverom épp egy végetnemérő matekozás alkalmával mondta, hogy szeret, rá se hederítettem. Csak pötyögtem tovább a számológépen és kinevettem, hogy hagyjon már az ilyen hülyeségeivel. Viccnek vettem, azóta sem tudom, hogy tényleg úgy gondolta-e, de még mindig jóban vagyunk (ez volt 2 éve).

Ha normális a csaj, akkor nem fogja feláldozni a barátságot. Én legalábbis sohasem mertem, ha véletlen úgy ütött be a dolog, hogy barátságból szerelem.

Csak egyet tudok érteni az elsővel. :)

2010. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem mint barát nyugodtam érdeklődhetsz a másik pasi iránt h mi van köztük

am meg néhány "véletlen" érintés meg ilyenek és lehet h rájön h többet érzel mit barátság

meg ha modjuk van egy szép új szoknyája akk bátran dícsérd meg

és ha már úgy érzed h több van mint barátság mond meg neki h nem csak barátként tekintesz rá

sok szerencsét

2010. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösziminenkinek.

De most akkor szakítsam meg a barátságunkat? vagy nem értem? Mostanában ha vele beszélek komolyabb vagyok, és többet mosolygok rá. A fiuról csak annyit mondott h beszélgetnek.

2010. máj. 18. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Térj rá nyugodtan, én is megtettem. Annyi történt, a visszautasitást követően, hogy néha cukkolt, heccelt vele.

Ha nem mered jobb indokot kell kitalálnod :P.

Amúgy szerintem lehetne trükközni is, pl: Iszol előtte egy kicsit, rákérdezel, megnézed a reakciót, és ha visszautasitó, később ráfogod a piára :D.

2010. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!