Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudod képzelni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudod képzelni, hogy a nagyon eltérő politikai beállítottságotok miatt ne gyere össze vkivel, aki amúgy szimpi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem :)
2011. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon eltérőek a politikai nézetek, akkor eleve nem szimpatikus.
2011. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
El. Ha nem pártpolitikai síkon gondolkodom. Vagyis ha a gazdaságpolitikánk különbözik, az semmi.
2011. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy milyen politikai beállítottságú, mert nem foglalkozok a politikával. 18F
2011. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
éljen a jobbik.
2011. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
El, nekem ez fontos, nemis hogy melyik párt konkrétan hanem hogy milyen nézeteket vall.
2011. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi eléggé eltérően gondolkodunk erről, eddig mégsem volt még gond, bár keveset tudunk találkozni.. szerintem majd ha összeköltözünk vagy legalábbis közelebb egymáshoz, akkor tuti lesz pár vitánk, de alapból engem nem zavar, és azt hiszem őt sem. 23/L
2011. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szélsőségekhez vonzódik, akkor nem tudok vele emberileg mit kezdeni, mert ez valószínűleg a viselkedésében megjelenik...de nem azért, mert ilyen néezeteket vall, hanem azért vallja őket, mert a személyéből következik...tehát a személlyel nem jönnék ki valószínűleg
2011. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dottorre ***** válasza:
87%
El... én alapvetően amúgy sem politizálok, és nem szeretem azt sem, ha egy nő igen. Meg ha engem akar megtéríteni bárki, azt sem viselem el. Arról nem is beszélve,hogy a Jobbikosokkal és azokkal akik nem tudják felfogni és elfogadni, hogy Trianon megtörtént, nem igazán tudok/akarok egy síkon gondolkodni. Úgy gondolom az ilyesmi intelligencia kérdése is, és a buta nőket viszont nagyon utálom.
2011. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 menta34 ***** válasza:
A fidesz csak szopat, én pedig a kölcsönösség híve vagyok :)
2011. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!