Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e, vagy volt-e valami probléma abból, hogy a párotoknak más volt a politikai meggyőződése?

Figyelt kérdés
Csak most itt a EP választások kapcsán merült fel bennem a kérdés.
2009. jún. 10. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem soha ne mvolt még nálunk probléma, nem mindenben értünk egyett de nem is kell, nincs két egyforma ember
2009. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem beszélünk politikáról. Nem otthonra való.
2009. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán nem volt semmi gond ilyen téren :) (De abból már volt gond egy sráccal hogy ő Isten hívő volt én meg nem annyira...:D)
2009. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt...bár inkább azért volt, mert ha valamilyen választás volt, én megtudtam indokolni, hogy miért ez és az, belé meg csak belénevelték és nem tudott semmilyen észérvet felhozni ellenem, csak vitatkozott és igazából ez volt az idegesítő, nem a politikai hovatartozása.
2009. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő kicsit liberálisabb mint én, így sokszor szól miatta, hogy mostmár elég, ha épp szidok bizonyos (c) embereket. De sebaj, majd kinövi:D
2009. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, teljesen eltérő a nézetünk. Vagyis nem, mert akikkel én nem szimpatizálok, azokkal ő sem. De az a baj, h azokkal sem, akikkel én viszont igen...

Mert ő az egész politikát úgy, ahogy van, utálja, mégis mindig ő hozza föl... De se egyik, se másik nem tetszik neki...

Én meg erőteljesen húzok az egyik irányba. Ezért inkább ezt a témát hanyagoljuk. Szerinte én nem értek hozzá, szerintem meg ő túl radikális...

Engem kezd nem érdekelni a politika, van egy biztos szavazója a "pártomnak", de ennél többet nem foglalkozom vele, a párom meg - látod - azt sem tudom, ment -e végül szavazni, vagy sem...

23/l

2009. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem árt azonos oldalon állni. A szüleim azonos oldalon vannak. Van egy rokon házaspár, nagyon jól megvannak egymással, de más oldalon. Tehát mindenre van példa. Aztán van olyan is hogy egymás családi háttere nem szimpatizál emiatt a másik féllel. Hát ez sem jó.


A fiatalokat azt hiszem ez nem érdekli annyira, úgyhogy nem lesz belőle nagyobb konfliktus. De talán az emberek ahogy idősödnek, annál jobban kezdi érdekelni őket a politika, tehát ha eleve mást kedvelnek, akkor ez elmérgesedhet. Hacsak nem valamelyik átpártol.

2009. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik exemmel volt hasonló probléma, csak vele a vallás miatt.

Ő sátánista volt én meg katolikus keresztény :D Kicsit nem stimmeltek a dolgok. De szerencsére már megszabadultam tőle.

A mostani barátom nagyon kisebbség-ellenes én meg mivel bennem is van egy negyednyi roma-vér ezért ösztönből vagy kötelességből vagy fogalmam sincs miből, de általában ellene vagyok az ilyen felszólásainak. Egyszer kétszer volt emiatt veszekedés, amúgy szerintem nem sok köze van a politikának, vallásnak és hasonló dolgoknak a párkapcsolathoz.

2009. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hű,nekem is volt ilyen tapasztalatom,egy szélsőjobbos egyénnel.én ezzel annyira nem tudok azonosulni,hogy ezért nem lett belőle semmi
2009. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) és nem vagyok idősebb,21 éves,de nekem ez annyira nem pálya,hogy nem tudtam volna őt felvállalni mások előtt
2009. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!